ANTY – SYSTEM – OWIEC

Petru nawołuje

Czy demokracja naprawdę jest zagrożona właśnie teraz, kiedy do władzy doszedł Jarosław K. ze swoim ugrupowaniem? Powiedzcie czemu Ryszard Petru „pojawił się” nagle teraz by bronić Polskę przed upadkiem? Wszyscy wiemy i chyba nawet zwolennicy Ryszarda nie będą się sprzeczać ze mną, że nie jest on, jak się to kreuje w mediach, świeżą postacią w polityce.

Czy naprawdę nikt z Was nie widział nic złego w tym jak Tusk kładł łapę na Waszych oszczędnościach, mówiąc że to nie są pieniądze Polaków. Dla przypomnienia:

Czy to nie był powód, żeby wyjść na ulicę? Nie słyszałem wtedy nawoływania Ryszarda „walecznego” do wyjścia na ulicę – dlaczego? Oto odpowiedź:

Za komentarz całej tej sytuacji posłużę się jednym z komentarzy na YT pod tym filmem:

„Najpierw dali nam kasę na konta funduszy a jak się okazało że fundusze zarobiły dużo to zajebali w biały dzień no bo to kasa państwa a nie ludzi ….złodziejstwo w biały dzień .”

Nie wiem jak to się stało, że wszyscy zapomnieli, jak wyglądała demokratyczna Polska od 8 lat i pozwolicie, że zapytam dlaczego Ryszard Petru nic nie krzyczał gdy:

PO wygrało wybory i wyrzucili do kosza DEMOKRACJĘ w postaci podpisów złożonych przez Polaków pod projektem 4 x Tak ?  Czy to nie był powód żeby Polak wyszedł na ulicę? Czy to nie był moment, w którym wola Polaka została podeptana i Polak powinien wyjść na ulicę zaprotestować ? Dlaczego wówczas obrońca demokracji Ryszard Petru nie apelował do Polaków? – bo Polak po wygranych wyborach już nie był potrzebny!

Dlaczego Ryszard Petru nie chciał nikomu dać sygnał, że „IDĄ ZA DALEKO”, gdy o Polsce mówiono w taki sposób:

wprosta-nagrania-afera-tasmowa

Można by tu przytaczać szereg przykładów – z samej afery taśmowej jest tego mnóstwo. Dlaczego Ryszard Petru nie wołał o wyjście Polaków na ulicę, kiedy to żaden z bohaterów afery taśmowej nie poniósł konsekwencji, a Tusk razem główną bohaterką panią Bieńkowską, ewakuował się do Brukseli? Czy to nie był wystarczający powód by wyprowadzić ludzi na ulicę?

Pan Petru siedział cicho ponieważ ten samozwańczy anty-system-owiec, czerpał korzyści z tego systemu. Ale tak naprawdę nie o tym jest ten artykuł, bo oto pojawia się druga strona medalu:

Marian K

Z panem Marianem Kowalskim nie zawsze się zgadzam. Załóżmy jednak, że zwolennicy Petru wyjdą na ulicę – to każdy patriota powinien stanąć po przeciwnej stronie barykady , patrz – ramię w ramię z Marianem Kowalskim. Dlaczego tak uważam – bo w obliczu powyższych faktów które przedstawiłem i ogromu przykładów, których nie zdołałem umieścić w tym tekście, na niemoralność i bezprawie poprzedniego (nie)rządu, byłoby zwykłą obłudą urządzać teraz MAJDAN w Warszawie, podczas gdy za rządów PO-PSL nie zrobiliśmy nic. Przy tym trzeba dodać, że tych którzy próbowali manifestować nazywaliście FASZYSTAMI, bo Wam tak w „obiektywnych” mediach powiedzieli. Przez 8 lat mieliśmy powodów tysiące do urządzenia majdanu i pan Petru siedział cicho, a teraz próbuje Wam wmówić, że kiedy PIS zmienia 5 członków Trybunału Konstytucyjnego to jest to zamach na demokrację. Przypomnę, że PIS wygrał wybory w demokratycznych wyborach (ku mojemu niezadowoleniu niestety). Przypominam też, że pomimo zmian PISu, TK wciąż w większości obsadzony jest przez przedstawicieli poprzedniej władzy. Pytam się Ryszardzie komu krzyczałeś o zamachu na demokrację, kiedy PO rzutem na taśmę obsadzało TK swoimi ludźmi? – NIKOMU! Dlaczego? – bo Ci to było na rękę!

Nie myśl jednak drogi czytelniku, że moim celem jest namówić Cię, żebyś razem z M. Kowalskim wyszedł na ulicę przeciw zwolennikom Ryszarda P. Moim celem jest, żebyś zastanowił się zanim zdecydujesz wyjść na ulicę bo Ci Petru wmawia, że zamach na demokrację ma miejsce właśnie teraz – to nie prawda. Moim celem jest uświadomić Wam, że jeśli jedni wyjdą teraz na ulicę to wyjdą i drudzy, a wtedy będziemy mieć wojnę domową. Taki rozwój wydarzeń sprawi, że Polska nie będzie silniejsza tylko słabsza, i wielu na tym zależy i wielu na tym skorzysta ale to nie nie będziesz Ty szary Obywatelu.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “ANTY – SYSTEM – OWIEC

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s