POLSKA VS RESZTA ŚWIATA

Wygrana Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich i późniejszy sukces PIS w wyborach do parlamentu, sądząc po doniesieniach medialnych z Polski i ze świata, rozpoczął w Polsce czas bezprawia i niesprawiedliwości. Nowo wybrany rząd przejął władzę łamiąc konstytucję i wbrew woli narodu. Ponadto nowy rząd zdaje się iść prostą drogą do obalenia w Polsce demokracji na rzecz dyktatury. Na szczęście mamy w kraju prawdziwych patriotów i obrońców demokracji, którzy stanęli w opozycji i nawołują do wyjścia na ulicę niezadowolonych Polaków i manifestację swojego niezadowolenia oraz dają sygnał światu, że w Polsce źle się dzieje.

Jednym z obrońców został Ryszard Petru, o którym pisałem wcześniej i nie ma sensu powtarzać tematu więc zainteresowanych odsyłam do

https://mrblondyn.com/2015/12/07/anty-system-owiec/

Kolejna sprawa to materiał, który pojawił się w niemieckiej telewizji ARD z udziałem Tomasza Lisa, który opowiada o tym, jak to Polacy mu się odwdzięczają za służbę dla narodu. Poniżej link do materiału na YT.

Niemiecka telewizja między innymi obawia się tzw. „repolonizacji mediów”. Wychodzi więc na to, że dobrze jest tak jak jest, kiedy to większość mediów w Polsce jest w posiadaniu Niemiec. Strasznym zatem atakiem na wolność słowa jest idea przywrócenia w Polsce polskich mediów! Żeby było jasne co chcę powiedzieć, ujmę to w prosty sposób. Według naszych sąsiadów skandalem byłyby polskie media w Polsce, bo teraz jest „obiektywnie”, kiedy Polak czyta to, co Niemcy mu napiszą ! I taki przekaz jest kierowany do Polaków, którzy mają uznać ten stan rzeczy za normalny. Co więcej mają bronić takie stanu.

W materiale tym pojawia się sugestia, że zmiana rządu wyzwoliła wśród Polaków nienawiść, która przejawia się poprzez życzenie śmierci Tomaszowi Lisowi. W tym momencie wyżej wymieniony, wylewa swoje żale, natomiast ja w tym momencie przypomnę stanowisko T. Lisa w sprawie Polaków i zapytam: jak to możliwe, że Polacy mogą tak nie lubić tego wspaniałego dziennikarza?

Pan Lis zapewne nie widzi związku tej wypowiedzi, z HATEm w jego kierunku – to zapewne przez Jarosława K.

Chciałbym zapytać Polaków, czy jak byliśmy świadkami afery taśmowej, ktoś skarżył się Amerykanom, Niemcom albo Izraelowi, że Polska władza wypowiadając się o naszej ojczyźnie mówi, że to „Chuj dupa i kamieni kupa”? Czy ktoś się na świecie poskarżył, że nasze państwo „istnieje tylko teoretycznie”? Czy pan R. Petru jechał wtedy na skargę do Brukseli?

Kolejny materiał pojawił się niedawno w CNN, oto on:

Znowu mamy wizję silnego, prężnie rozwijającego się kraju, który po przejęciu władzy przez PIS obiera kierunek ku destrukcji. Analizę tego materiału pozostawiam Wam, ja natomiast chciałem skupić się na tym, skąd taka opinia się w ogóle wzięła.

Pomyślałem sobie wtedy: Radosław Sikorski – przedstawiciel poprzedniej władzy, częsty gość w CNN, mąż Anne Applebaum – amerykańsko – polskiej dziennikarki urodzonej w Waszyngtonie, w amerykańskiej rodzinie żydowskiego pochodzenia. To była jednak tylko myśl, jednak przeglądając bieżące informacje trafiam na tekst,  na portalu polskaniepodległa.pl, z którego dowiadujemy się, że: ” … prowadzący program, jest dobrym znajomym… Radosława Sikorskiego.” – przypadek?

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/4602-brawa-polskie-msz-bedzie-reagowac-za-kazdym-razem-gdy-ktos-sklamie-na-temat-polski

Na arenie międzynarodowej Polska okazuje się być krajem, który od 89 roku przebył ciężką drogę i stał się krainą wielkiego dobrobytu, ludzie są tu szczęśliwi i bogaci i ani myślą wyjeżdżać za chlebem. Rządzący do tej pory Nami politycy to byli mądrzy i sprawiedliwi ludzie i wielcy patrioci. I teraz ten kraj mlekiem i miodem płynący stanął na krawędzi.

Dlaczego więc tylu Polaków żyje na emigracji ? Dlaczego obywatel trafia do więzienia za kradzież batonika, a w aferze taśmowej największymi przestępcami są kelnerzy? Dlaczego polskie kopalnie są nierentowne, a Niemcy budują u Nas swoje, a w kolejce ustawiają się Australijczycy ?  Dlaczego pracownik w Polsce zarabia mało, a obce korporacje nie płacą w Polsce podatku? Dlaczego Polska płaci odszkodowania Izraelowi za „polskie obozy zagłady”? Dlaczego Izrael ma być właścicielem polskich wodociągów?

Takich pytań można zadać wiele. Polacy nie dajmy sobie wmawiać rzeczy, które nie miały i nie mają miejsca. Nie słuchajmy tego co nam próbują wcisnąć nieobiektywne media pod niemieckim zarządem. Sami zbierajcie i segregujcie informacje. Sami sobie odpowiedzcie, czy opinie, które słyszymy z całego świata są prawdziwe czy może w czyimś interesie jest abyśmy w nie wierzyli, a kiedy już sobie odpowiecie powiedzcie o tym swoim znajomym. Żeby kolejne wybory nie odbyły się bez udziału 50% społeczeństwa. Żeby kolejne wybory nie były zmianą władzy z prawej na lewą i odwrotnie. Żeby kolejne wybory nie oddawały władzy innej partii – tylko by następne wybory w sposób świadomy i demokratyczny oddały Polskę w ręce Polaków.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s