Nie głosowałem na PIS ale …

Nie głosowałem na PIS z tego powodu, że tak długo jak nie odsuniemy wszystkich „starego systemu” od władzy, tak długo ten kraj nie będzie normalny. Nieważne czy dzisiejszy PIS to byli wtedy ostatni sprawiedliwi czy nie. Tak jak to powiedział Wojciech Cejrowski…

„…wszystkich won!” Niektórzy z nich może byli dobrzy ale wielu na pewno robiło źle i takich ludzi należy wyeliminować ze wszystkich funkcji publicznych. Jak długo tego nie zrobimy, tak długo społeczeństwo będzie podzielone na prawicowców i lewicowców, a korzystać będzie na tym władza. To dotyczy zarówno polityków jak i urzędników publicznych ze szczególnym uwzględnieniem sądownictwa. Nie może być tak, jak w materiale z W. Cejrowskim, że Ci sami sędziowie (lub członkowie ich rodzin), którzy pracowali dla PARTII i orzekali wyroki przeciwko OBYWATELOWI, dziś w wolnej rzekomo Polsce mają karać tych dla których wcześniej pracowali i wydawać obiektywne wyroki. Nie karzę nikomu zmieniać poglądów  tylko odpowiedzcie szczerze sami przed sobą, tak na logikę – jak mamy odciąć komunizm grubą kreską skoro Ci ludzie dalej nami rządzą i decydują o naszym losie? Ktoś powie, że komunizm się skończył i teraz mamy inne czasy – tak, czasy są inne ale wszystkie twarze które oglądamy w telewizji były związane z tamtym systemem od dziennikarzy po polityków, od Lisa po Tuska. Wystarczy trochę dobrej woli i bez problemu w internecie znajdziecie wszystkie te twarze o których tu mowa. Dzisiaj Ci sami ludzie próbują kreować się na obrońców demokracji i Was ogłupiają, żebyście stanęli w ich obronie – to wszystko Wam mówią dzisiejsze media, ale czy mówią to w interesie Polski i Twoim Polaku? Wystarczy posłuchać 5 minut materiału w internecie…

i pomyśleć … Hmm … Czy Niemieckie media przemawiają w interesie Polskim ? Odpowiedz sobie sam ! Wierze Polaku, że potrafisz! Ty też w to uwierz i zacznij myśleć Samodzielnie.

Wróćmy  teraz do pierwszego materiału filmowego – pan Andrzej Seremet – prokurator generalny za rządów PO-PSL, powiedział coś takiego:

(nagranie celowo umieściłem drugi raz) Większość z Was pewnie zna tą wypowiedź ale chyba zapomniało… w telewizji publicznej też jakoś o tym nie słyszałem, a chyba takie coś obywatel powinien zobaczyć w obiektywnych mediach, tak? Tak! ale wtedy wszyscy zobaczyliby czego tak naprawdę boi się postkomunistyczna władza (bo tak uczciwie trzeba nazwać poprzedni rząd).

Dlatego Polaku zwracam się do Ciebie z prośbą – zanim wyjdziesz na ulicę, zanim dołączysz do Komitetu Obrony Demokracji, zanim zrobisz sobie zdjęcie z napisem „jestem gorszego sortu” – popatrz na pana Seremeta, szczególnie od 21 sekundy – popatrz i sam sobie odpowiedz na pytanie. Czy ONI boją się PISu dlatego, że zabiją w Polsce demokrację i okradną Ciebie z wolności, czy może dlatego, że pozbawi ICH władzy, wpływów i obnaży ich prawdziwe oblicze, którego nie pokaże Ci niemiecka telewizja w Polsce, a co gorsza pociągnie ich do odpowiedzialności – czy może powinienem użyć słowa „powsadza”?

Wielu z Was może mieć zastrzeżenia do PISu, ja sam mam – ot choćby huczne obchody żydowskiego święta hanuka w pałacu prezydenckim, i nie chodzi tu o dobry czy zły stosunek do Izraelczyków tylko o to, że to po prostu nie jest polskie święto. Wątpliwości mogą wzbudzać też niektóre osobowości mianowane przez PIS na publiczne stanowiska. Nie o to teraz chodzi czy jesteś za PIS czy przeciwko. Zostali wybrani w demokratycznych wyborach, bo ludzie mieli dość! Nie dajcie sobie tylko wmówić, przez Niemców czy Petru, za pośrednictwem polskojęzycznych mediów, że trzeba wyjść dziś na ulicę i walczyć z PISem bo to nie prawda – ONI chcą żebyś w to uwierzył i z Waszą pomocą mogą obalić w Polsce demokratycznie wybrany rząd. Nie twierdzę, że tak będzie ale jeśli zamącą umysły Polaków w wystarczającej ilości mają instrumenty do tego by tak zrobić.

„Jak podaje dodatek prawny gazety Rzeczypospolita, od 11 lipca 2015 niemiecka policja na terytorium Polski może zajmować się działaniami w celu ochrony porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz działać w celu ochrony porządku w razie zgromadzeń publicznych i imprez masowych. Policja niemiecka ma prawo posiadać i używać wobec Polaków wszelkich środków przymusu bezpośredniego w tym broni palnej.”

CYTAT Z: http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/07/polska-oddaje-kolejne-elementy-suwerennosci-niemcy-moga-nas-aresztowac-i-pacyfikowac-00481191.html

Pan Petru manipulując i werbując poprzez media odpowiednią ilość Polaków, w myśl ustawy wprowadzonej przez rząd PO-PSL o tzw. bratniej pomocy, wraz z przegranymi w tegorocznych wyborach (o czym pisałem już wcześniej tu https://wordpress.com/post/mrblondyn.com/433), pod odpowiednim pretekstem np. ZAMACH NA DEMOKRACJĘ lub ZAMACH STANU (o czym zresztą już w Niemczech krzyczał Schulz – szef PE), może wprowadzić niemieckie służby porządkowe na polskie ulice. Taka sytuacja nigdy w historii Polski nie kończyła się dobrze. Zalecam więc ostrożność w podejmowaniu decyzji o poparciu KODu i Ryszarda Petru bo nie trudno sobie wyobrazić jak fatalne w skutkach może to być dla Polski. Zalecam także posłuchanie głosu rozsądku w tej sprawie Witolda Gadowskiego:

Dziś problem nie jest z PISem, problem jest w tym, że ludzie chcą głosować na wykreowaną przez media NOWOCZESNĄ i razem z Ryszardem Petru mogą doprowadzić do destabilizacji kraju. Polacy nie mają świadomości co się tak naprawdę dzieje i to jest największe zagrożenie – na ulicę wyjdą zmanipulowane tłumy bronić PARTIOKRACJI. Nie będę się rozwodził nad obaleniem mitu o Ryszardzie Petru jako wybawicielu Polski, bo pisałem już o tym tu https://mrblondyn.com/2015/12/07/anty-system-owiec/ oraz tu https://mrblondyn.com/2015/12/14/kod-balcerowicza/. Dodam tylko, że nie musieliśmy długo czekać by okazało się, w obronie czyich interesów pojawił się Ryszard Petru – w sprawie opodatkowania banków jego partia Nowoczesna głosowała przeciw, oczywiście razem z PO, więcej na ten temat można poczytać sobie np. tutaj:

http://polskie-echo.com/pis-i-kukiz15-za-podatkiem-bankowym-po-i-nowoczesna-nie-widac-kto-za-poprawa-zycia-polakow/

Najtrudniejsze w całym tym zamieszaniu jest jednak to, że pomimo wygranej PIS w tegorocznych, wyborach media w Polsce wciąż są w Niemieckich rękach, a co za tym idzie – nie będą one obiektywnie przedstawiać obecnej sytuacji. Powiedzmy sobie szczerze Niemcom NIE JEST NA RĘKĘ utrata tak wielkiego wpływu jaki miały na sprawy Polski za rządów PO-PSL. Poprzedniej władzy nie jest oczywiście na rękę, że straciły tak łatwe i dobre źródło dochodu. Idąc dalej chcę powiedzieć, że Polacy muszą zrozumieć, że NOWOCZESNA + PO + Niemcy ze swoimi mediami w Polsce, będą manipulować opinią publiczną tak by zdestabilizować sytuację w kraju i obalić Polski rząd. W mediach cały czas na ekspertów powołuje się przedstawicieli poprzedniej władzy. Proszę poczytać sobie kogo telewizja czy radio zaprasza jako obiektywnego komentatora obecnej sytuacji:

http://niewygodne.info.pl/artykul6/02695-Agenci-komunistycznych-sluzb-ekspertami-TV.htm

Jak można oczekiwać w takiej sytuacji, że ktoś powie cokolwiek na korzyść PISu i A. Dudy, a tym bardziej cokolwiek złego na rządy PO-PSL. Proszę zobaczyć jak wyglądał materiał w telewizji aljazeera:

Sytuację najlepiej oddaje komentarz na YT pod tym materiałem:

„American guy knows more about situation in Poland, than Poles themselves. Thats how bad the situation is in our country…”

„Koleś z Ameryki wie więcej o sytuacji w Polsce, niż sami Polacy. Oto jak zła sytuacja jest w naszym kraju…”

Nie zamierzam tym artykułem przekonywać Was do PISu tylko do samodzielnego myślenia, do samodzielnego zbierania informacji. Jeśli już czerpiecie wiedzę z telewizji, przeanalizujcie ją bo straszono Was „KATOLANDEM”, kiedy to nie zdało rezultatu i PIS wygrało wybory mimo to – straszą Was teraz ZAMACHEM STANU, a w rzeczywistości to ONI chcą tego ZAMACH STANU dokonać i to WASZYMI rękami. Zastanówcie się więc czy dacie im tą możliwość by dalej mogli za Wasze pieniądze jeść ośmiorniczki u „Sowy”. Czy chcecie być ICH narzędziem w dalszej destrukcji Waszej ojczyzny?

1915250_334166603420274_8444563523285642424_n

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Nie głosowałem na PIS ale …

 1. Sposób działania światowego bandytyzmu:
  Zakulisowo stwarza się problem., doprowadza do chaosu.
  Potem mówi się „o sytuacji” i dyskutuje na walnym gremium „zacnych autorytetów”
  Wprowadza się rzekomo zbawienne ustalenia i przystępuje do dyktatorskiego i uzurpatorskiego działania.
  Tak działa „społeczność międzynarodowa” w obronie tzw „demokracji”
  I kłamie się bezczelnie bez końca poprzez wszystkie możliwe szczekaczki.
  A narody uciskane są coraz bardziej.
  Mamy już po dziurki w nosie tych szatańskich działań!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s