NOWOCZESNE związki z PRO CIVILI

Z informacji jakie można odnaleźć ostatnio w sieci dowiadujemy się coraz to nowych ciekawostek, które rzucają nowe światło na rzekomy „zamach stanu” w Polsce i powołany na wezwanie R. Petru „oddolny ruch obywatelski” KOD.

1. Okazuje się, że podobno na ten „oddolny” ruch 150 mln ofiaruje zatroskany o polską demokrację George Soros – amerykański bankier żydowskiego pochodzenia – o tym i majdanie można poczytać np.

http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=176

Nie będę powielał tematu chciałbym tylko zwrócić uwagę na fakt, że Soros przez byłego prezydenta B. Komorowskiego został odznaczony Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi o czym piszą np.

http://niezalezna.pl/34795-komorowski-odznaczyl-george-sorosa

2. Poseł NOWOCZESNEJ pan Paweł Rabiej obecnie pełniący funkcję doradcy ekonomicznego w tejże partii, w przeszłości, jak twierdzi poseł Mariusz Marasek, był rzecznikiem prasowym fundacji Pro Civili

http://blogpublika.com/2015/07/18/irena-szafranska-ciekawe-doradca-nowoczesnej-pl-byl-rzecznikiem-pro-civili/

Należy w tym miejscu dodać, że fundacja ta ściśle powiązana jest z WSI, Wojskową Akademią Techniczną i  Bronisławem Komorowskim. Więcej na temat Pro Civili można przeczytać w książce Wojciecha Sumlińskiego „Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego”, a jako rekomendację tej pozycji krótki materiał filmowy:

Dziś znamy wyrok sądu w sprawie Wojciecha Sumlińskiego, o której mówił w tym materiale B. Komorowski. Sąd uniewinnił Sumlińskiego, uznając tym samym zeznania byłego prezydenta, za niewiarygodne.

3. Nie jest tajemnicą, że media w Polsce w większości są w niemieckich rękach. Dlatego też, mam nadzieję, nikt nie łudzi się, że będą one reprezentowały interesy Polski. Czego między innymi mogą obawiać się Niemcy ? Prezes Kaczyński zapowiedział, że wystąpi do Niemiec o zapłatę odszkodowania za II Wojnę Światową i jest to scenariusz bardzo realny, a chodzi o 1 bln USD. Być może to jest główną przyczyną tego, że pan Martin Schulz tak głośno wykrzykuje, że z powodu zamachu stanu w Polsce konieczna jest ingerencja Europy. Dla osób pragnących pogłębić ten temat polecam tekst:

4. Ostatnią kwestią, którą chciałem poruszyć jest postać ostatnio bardzo popularna, a mianowicie Mateusz Kijowski –  lider Komitetu Obrony Demokracji. Nie zamierzam się tu rozpisywać o problemach tego pana z łożeniem na swoje potomstwo, gdyż o tym wystarczająco już napisano. Mnie zaintrygował fakt, że specjalnie na potrzeby obecnej sytuacji została wymyślona Nagroda Wolności od Towarzystwa Dziennikarskiego. Tak oczywiście otrzymał ją ten pan walczący w obronie demokracji Mateusz Kijowski. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować i przypomnieć, że już kiedyś mieliśmy nagradzanego obrońcę wolności – dziś znany jako Bolek.

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego tekstu każdy zastanowi się jeszcze raz gdzie w tym wszystkim, KOD i Nowoczesna z Ryszardem Petru na czele, walczą w interesie szarego obywatela, w interesie Polaka? W razie potrzeby odsyłam do moich poprzednich postów na http://www.mrblondyn.com – na koniec coś dla fanów memów:

MEM

Reklamy

4 uwagi do wpisu “NOWOCZESNE związki z PRO CIVILI

  1. Skoro tak jest jak piszesz…. i wie o tym znaczna część społeczeństwa, sam mam książkę pana Sumlińskiego (ciekawa lektura) – to nasuwa się kluczowe pytanie: dlaczego Komorowski i inni, którzy są zamieszani w tę sprawę nie siedzą jeszcze na ławie oskarżonych?? Może to wszystko jest fikcją?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s