Czego broni KOD ?

Zdaje się, że Polska naprawdę szybko zapomina, więc w sposób najprostszy z możliwych, małe przypomnienie o tych, którzy dziś maszerują w pierwszym szeregu w obronie demokracji i wolności w Polsce.

manifest KOD

Przypomnienie, jakiej demokracji są oni przedstawicielami i jaką demokrację reprezentują, jak wyglądały rządy w czasach demokracji, którą chyba tylko oni rozumieją. Powstrzymam się tutaj od przytaczania powiązań Ryszarda Petru z „poprzednią władzą” ponieważ o tym zainteresowani mogli przeczytać wcześniej tu anty system owiec  i tu kod balcerowicza i tu nowoczesne związki z pro civili

Popatrzmy jak to wyglądało zanim PIS zaczęło łamać konstytucję:

Olechowski ćwiczenia

Tak to się właśnie zaczęło – o czym niestety dowiedzieliśmy się dopiero niedawno, za to z ust jednego z założycieli Platformy Obywatelskiej. Nie znaczy to, że nikt nie próbował o tym mówić głośno wcześniej Jak PO zrobiła w konia swoich wyborców .

tłusk

„To było jawne złodziejstwo” – tak kiedyś w prywatnej rozmowie skomentował to jeden z moich znajomych, zawiedziony wyborca PO. Pomimo faktu, że Ryszard Petru, jako doradca ministra finansów, w 1999 publicznie zachwalał tą reformę ( R. Petru o reformie emerytalnej ), ten sam człowiek zagłosował w tegorocznych wyborach na partię NOWOCZESNA. Tak samo zrobiło wielu Polaków – chcę wierzyć, że wnika to z niewiedzy spowodowanej manipulacją, naszych „obiektywnych” mediów.

Dalszy ciąg historii z OFE wyglądał tak:

KIDAWA BŁOŃSKA MEM

i wszystko wyjaśnione – nikt nie broni demokracji, nikt nie krzyczy „zamach stanu”, na ulicach spokój.

SUMLIŃSKI vs Komorowski

Dziś już wiemy, że Wojciech Sumliński został uniewinniony – tym samym sąd uznał za NIEWIARYGODNE zeznania Bronisława Komorowskiego. Cała ta sprawa została zmarginalizowana przez, tu znowu „obiektywne” media. Przekaz z zeznań B. Komorowskiego został również odgórnie zablokowany, o czym polecam poczytać tu: W. Sumliński Wolność mediów w III RP . Jak mówi sam zainteresowany:

„…gdy przed prawie ośmiu laty zakładano mi kajdanki na ręce w związku z rzekomą korupcją w Komisji Weryfikacyjnej WSI, transmitowały to wszystkie telewizje … Gdy przed kilku dniami zapadał sądowy wyrok orzekający moją niewinność – i tym samym potwierdzający, że żadnej korupcji ani w Komisji Weryfikacyjnej WSI, ani wokół niej nigdy nie było, zaś sama sprawa była właśnie prowokacją  oficerów WSI i polityków PO z Bronisławem Komorowskim na czele – nie zająknęła się na ten temat żadna z wymienionych telewizji.”

Dlatego właśnie media nazywa się  „czwartą władzą”, one nie przedstawiają Wam rzeczywistości – one rzeczywistość kreują – dopóki tego Polak nie zrozumie i dopóki tego nie przyjmie jako fakt, tak długo media będą mogły Wam wmawiać rzeczy takie jak np. to, że Ryszard Petru to antysystemowiec, świeży powiew w polityce, że jego partia zanim jeszcze powstała już miała 11% poparcia, że trzeba z nim bronić demokracji i wreszcie, że to lider opozycji.

Idźmy dalej – rusza afera taśmowa:

Sikorski

w demokratycznym kraju to są oczywiste rzeczy.

Dowiadujemy się coraz to ciekawszych rzeczy o Naszej ojczyźnie i jej władzy:

Sienkiewicz państwo t

Żeby nie było, że za delikatnie:

sienkiewicz kamieni kupa

B. Sienkiewicz się rozkręca – w odniesieniu do kibiców oznajmia kto tu rządzi:

Sienkiewicz przemoc

Potwierdzenie tych słów znajdujemy w kolejnych nagraniach:

TRIO

Przypominam, że budka pod ambasadą rosyjską spłonęła podczas Marszu Niepodległości. Efektem tego była nagonka w mediach, że w marszu tym biorą udział faszyści i kibole.

bieńkowska2

To skomentujcie sobie sami. Tymczasem coś dla braci górniczej i tych, którzy twierdzą, że górnictwo należy sprywatyzować – najlepiej jeszcze w niemieckie ręce oddać za bezcen – bo jak mawiał znajomy górnik: „żeby coś sprywatyzować najpierw trzeba to zap*******ć” i chyba z tego samego założenia wyszło Ministerstwo Gospodarki w całkowicie praworządnej Polsce za czasów koalicji PO-PSL bo:

Bieńkowska górnictwo

Jak się załatwiało prywatne sprawy pokazał Sławomir Nowak, dziś już wiemy – oczywiście niewinny!

PARAFIANOWICZ vs NOWAK

Otóż drodzy czytelnicy, a przede wszystkim, entuzjaści Komitetu Obrony Demokracji – Wy w takiej samej sytuacji, jako szary obywatel, siedzielibyście już w więzieniu! (no chyba, że Wasz dziadek służył w Wermachcie) – Taka to ich demokracja, a Wy im pomagacie tego bronić!

To czego tak naprawdę boją się ludzie, którzy maszerują na czele manifestacji KOD – to wie najlepiej Andrzej Seremet

Seremet official

Andrzej Seremet – czego boi się poprzednia władza PO-PSL myślisz Polaku, że to był tylko żart?

Wracamy do tematu mediów w Polsce:

Tomek lis barany

Oto wyjaśnienie Tomasza Lisa na pytanie: Dlaczego głupiejemy? Tutaj całość tego wykładu T. Lis o mediach bez cięć. Warto posłuchać pana Lisa bo pracuje w mediach i wie jak to działa, co więcej jest w tym dobry bo jak się chwali, jego program ma największą oglądalność. Tylko czy pan Lis broni demokracji czy swojego stołka?

To tylko garstka przykładów na demokrację jakiej broni R. Petru wraz z KOD-em. Ten samozwańczy lider opozycji w orędziu do Narodu apelował do nowej władzy, między innymi o nie zmarnowanie dorobku poprzedniej władzy. Dorobek poprzedniej władzy, jak pokazałem powyżej, niekoniecznie jest warty obrony, ale nie sposób w jednym poście ukazać go w pełni. Pamiętajcie o tym co robi z nami władza i media. Nie dajcie sobą manipulować i nie dajcie się skłócić pod pretekstem łamania konstytucji. Pisałem o tym już wcześniej ale powtórzę bo jest to istotne w obecnej sytuacji w Polsce:

Cokolwiek Wam mówią, że nowy rząd łamie, w kwestii prawa i konstytucji, możecie być pewni, że zostało już wcześniej złamane przez poprzedni rząd.

Na koniec zostawiam Was z cytatem W. Sumlińskiego do przemyślenia:

EGZORCYZMY WOJCIECH

Reklamy

14 uwag do wpisu “Czego broni KOD ?

    1. ty ślepy jesteś, czy udajesz? w którym miejscu nieprawdę napisał? a tak właściwie – nie napisał, tylko zacytował ICH WŁASNE, BEZWSTYDNE wypowiedzi, tfu!

      Polubienie

  1. Z ostatniego cytatu, tego do przemyślenia (i po przemyśleniu): skoro demokracji nic nie grozi, to po co ktoś zadał sobie tyle trudu, by napisać to wszystko? Skoro egzorcyzmy nieudane, to niech sobie demonstrują, i dać im spokój.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s