Kolejny prezydent Polski ginie w wypadku !

DUDA I WYPADEK CZ-B

Tak mogły wyglądać nagłówki wszystkich gazet w Polsce. Daleki jestem od teorii spiskowych, aczkolwiek jeszcze do niedawana dla wielu Polaków „TW BOLEK” też był tylko teorią spiskową, a co mamy dziś? – Każdy widzi … . Pytanie moje brzmi, czy gdyby Andrzej Duda nie przeżył tego wypadku, (a mogło się tak stać), nikomu nie wydałoby się to podejrzane, że kolejny namaszczony przez PIS prezydent odchodzi z tego świata przedwcześnie? Naprawdę jest to dla Was (ludzi którzy dziś wyśmiewają teorie o zamachu) normalne, że dwóch prezydentów Polski zginęłoby w tragicznym wypadku? Dziwnym trafem obydwaj pochodzą z tego samego „obozu” politycznego. Powiecie mi, że to nie pierwsza opona która strzeliła w samochodzie – dobrze, a jak często zdarza się że dwóch prezydentów jednego kraju ma tragiczny wypadek? Nie twierdzę, że mieliśmy do czynienia z zamachem ale uważam, że nie można takiej opcji wykluczyć i ironizowanie na ten temat są dla mnie niczym więcej jak tylko daleko posuniętym uprzedzeniem politycznym lub głęboką ignorancją.

Nie ja wybrałem Andrzeja Dudę na prezydenta, ale moje poczucie patriotyzmu i poszanowanie życia ludzkiego, nie pozwala mi na potraktowanie tego wydarzenia jako tematu do żartów. To samo tyczy się tragedii w Smoleńsku i śmierci Polskiego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Nie musicie lubić aktualnego prezydenta Polski, nie musicie lubić PIS-u ale ze względów patriotycznych uważam za stosowne powstrzymanie się od wszelkich ironii i szyderstwa w takich sytuacjach. Tym bardziej, że póki co prezydent Andrzej Duda i tak godniej reprezentuje Polskę niż robił to Bronisław Komorowski – możecie być za PO, czy tam za Nowoczesną ale nic nie zmieni tego faktu, a jeśli ktoś upiera się że nie mam racji to pozostaje mi tylko „połączyć się w BULU”.

BRONEK

Jeśli nie przekonałem Was logiką ani też względami patriotycznymi, odwołam się do Waszego człowieczeństwa. Jeżeli nie chcecie ulegać pochopnym wnioskom o teoriach spiskowych i zamachu, jeśli nie czujecie w sobie na tyle patriotyzmu by powstrzymać się od HEJTU w stronę głowy Waszego kraju to…. Wyobraźcie sobie, że to Waszemu dziecku, żonie, rodzicom, rodzeństwu … wystrzeliła opona w samochodzie na autostradzie … POTRAFICIE? …czy wtedy to wciąż wydaje się Wam śmieszne? Czy myślicie, że gdyby tak zginęłaby osoba bliska „Obywatelowi Jankowi” też byłoby to dla Niego natchnieniem do takiej twórczości?

OPONA

Cóż takiego zrobił Wam Andrzej Duda, że życzycie mu śmierci? Jest z PIS-u? Wierzy w Boga?…. Uważacie, że poniższe osoby reprezentują LUDZI jako gatunek, godnie?

HEJT 6HEJT 3HEJT 1HEJT 2HEJT 4

To nie są odosobnione przypadki, nie mam tu miejsca by ukazać skalę tego zjawiska. I żeby nie było wątpliwości, zdaję sobie sprawę, że taki HEJT nie jest domeną tylko szeroko rozumianej lewicy albo tylko prawicy i dlatego jeśli tak postępujecie możecie swobodnie odnieść ten tekst do siebie bez względu na to, po której stronie barykady stoicie. Natomiast wiele z tych komentarzy jest autorstwa ludzi z grona KOD, którzy twierdzą że walczą o demokrację i praworządność. Dla mnie Ci ludzie wystawiają świadectwo tylko sobie – dla mnie ci ludzie z całą pewnością są GORSZEGO SORTU! Pytanie ilu z Was się z nimi utożsamia? Możemy mieć różne poglądy polityczne, możemy rozumować lepiej lub gorzej, możemy być patriotami bądź nie ale pozostańmy chociaż ludźmi!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s