CZIP – znamię bestii ?

ZNAMIE

Kontrola mas idzie z postępem, ogarniając swoim nadzorem coraz większą liczbę ludzi i coraz więcej obszarów ludzkiej egzystencji. Tzw. elity i światowa banksterka, pomimo że rządzą już pieniędzmi tego świata i mają ogromny wpływ na rządy największych potęg, nie osiągneli jeszcze ostatecznego celu. Rockefeller przyznał, że ostatecznym celem jest zaczipowanie wszystkich ludzi, kontrola całego społeczeństwa – kontrola świata. W ramach globalnej kontroli zmusza się szarego obywatel do przyjęcia różnych form nadzoru – zazwyczaj jest to robione podstępem – oficjalnie, dla naszego bezpieczeństwa. Mamy obowiązek posiadania konta w banku bo inaczej nie dostaniemy wypłaty, coraz więcej kamer obserwuje nas na ulicach – żeby terroryści nas nas nie pozabijali. Mogą nagrywać nasze rozmowy, już nawet anonimowe karty SIM mają zostać wycofane Koniec Anonimowych Kart SIM. Jesteśmy kuszeni różnymi „dobrami tego świata”, a w zamian za nie każą nam się rejestrować, meldować, używać kart identyfikujących w sklepach, klubach itp. Wiele aplikacji nie pozwoli Ci w pełni skorzystać ze swoich możliwości jeśli nie udostępnisz im swojego położenia, dostępu do zdjęć lub kamery. Takie tam pierdoły, kto by się tym przejmował … kolejna teoria spiskowa … Czyżby? Unia Czipuje ! Powoli zaczyna się Nas oswajać z tym co nieuniknione. Proszę państwa to nie jest teoria spiskowa, to się już dzieje, to są fakty. Małymi krokami rusza propagowanie podskórnych czipów, jako coś dobrego i służącego jednostce … TAK W POLSCE! Pierwsza Zaczipowana Polka. Oczywiście jak ze wszystkim, na początku będzie to dobrowolne, będzie zachwalane, aż pojawi się moda na CZIP-y, później kto nie ulegnie wpływom propagandy medialnej i ciśnieniu „trendy” społeczeństwa, zostanie pozbawiony profitów, które mają inni – zaczipowani. W końcu dojdziemy do takiego momentu, w którym bez zaczipowania nie będziecie mogli odebrać wynagrodzenia za pracę, pójść do lekarza albo zatankować paliwa do Waszego samochodu… (tak jak to ma miejsce dziś z np. zakupami w internecie, bez konta w banku i karty kredytowej nie kupisz wielu dóbr, biletów lotniczych, na koncert itp). Podobnie rzecz ma się ze szczepieniami, pomimo wątpliwej ich skuteczności i pomimo coraz częstszych powikłań, zostajemy do nich zmuszani. W USA już teraz jeśli Twoje dziecko nie ma wszystkich szczepień, nie zostanie dopuszczone do edukacji – zwyczajnie, nie wpuszczą do szkoły. Wszystko po to by przemysł farmaceutyczny, który wiadomo w czyich rękach spoczywa, miał stałe profity. Oprócz oczywistych zysków materialnych, szczepionki mają inne, daleko idące, konsekwencji dla społeczeństwa … niewykluczone, że w przyszłości mogą również posłużyć jako sposób wspomagający czipowanie … Możecie nazwać mnie oszołomem ale fakty są przerażające.

– Najzabawniejsze, że Ci sami ludzie którzy Nam te wszystkie „udogodnieniach” zafundowali, dla naszego „bezpieczeństwa” oczywiście, to Ci sami, którzy zalecają bądź wręcz nakazują Europie przyjmować do swoich krajów ludzi nie do zidentyfikowania, bez jakichkolwiek dokumentów. – To tylko taka mała dygresja, wróćmy do sedna.

Pamiętacie ACTA Co to jest ACTA? Wtedy społeczeństwa zaprotestowały, elity zrozumiały, że to jeszcze nie czas, że jeszcze nie jesteśmy aż tak ogłupieni by wprowadzić tak rażące ograniczenia naszej swobody na tzw. „bezczelnego”. Ale czy przestały działać? Oczywiście NIE! Dziś mamy TTIP, o którym nikt nie wie nic konkretnego ale mimo to każdy ma się pod tym podpisać. No i mamy Nasze CZIPY, o których nikt nie powie wprost, że będą narzędziem ograniczeń i kontroli, – to będzie dobrodziejstwo! Będą Nas urabiać w ten sposób tak długo, aż sami zaczniemy się przepychać w kolejkach po to „cudo”.

Ale co to ma wspólnego z nagłówkiem? Zostało to już przez kogoś napisane więc odsyłam do artykułu znamię bestii. Oczywiście pojawia się tu wątek wiary i nie każdy się skusi by przyjrzeć się tej sprawie głębiej ale dziwnie wszystko zaczyna pasować … Dla tych, którzy nie chcą czytać przytoczonego przeze mnie odnośnika zacytuję tylko fragment z Biblijnej Apokalipsy, wykorzystany przez autora:

„Św. Jan (13,16-18), gdzie znajduje się wzmianka o tajemniczej  „Bestii” , która każe wszystkim ludziom nosić na ręce i czole tajemnicze znamiona:

16:  I  sprawia [tj. Bestia ] ,że wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło

17:  i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia

18:  Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Wierzycie, czy nie ale zanim odrzucicie Biblię jako źródło poznania, poczytajcie ją, żebyście chociaż wiedzieli co odrzucacie! I jeszcze jedno – zanim Wasz zdrowy rozsądek sklasyfikuje coś jako zaledwie „teorie spiskową” jakiegoś obłąkańca, miejcie w pamięci inne słowa z Biblii, których zresztą użyłem także w moim poprzednim wpisie … UCIEKA CZAS …:

Mt 13,14

„…Słuchem słuchać będziecie, a nie pojmiecie; i patrząc patrzeć będziecie, a nie zobaczycie…”

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “CZIP – znamię bestii ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s