Czy Facebook naprawdę jest dziełem Zuckerberga ?

Facebook-nail

Wyobraź sobie, że obecny rząd PIS, wprowadza nowe prawo – za wielkie pieniądze z kieszeni podatnika tworzy narodową bazę danych. Baza ta jest dostępna dla wszystkich w postaci witryny internetowej – na początku założenie konta jest dobrowolne … po jakimś czasie staje się na tyle popularne, że kto nie posiada swojego konta w narodowej bazie danych PIS, jest zwyczajnie uznawany za osobę aspołeczną, odmieńca itp. Z czasem Baza Danych PIS zaczyna wymagać od Ciebie coraz więcej wiadomości – masz udostępnić informacje o Twojej aktualnej i poprzedniej pracy, nr telefonu, nr konta bankowego … coraz więcej i coraz bardziej szczegółowe informacje są wymagane … W bazie tej wpisujesz wszystkich swoich znajomych – tych obecnych, z którymi utrzymujesz kontakt, jaki i tych dawnych, ze szkoły, uczelni itd. Wprowadzasz informacje na temat tego gdzie byłeś, co lubisz, czym się interesujesz, czy wierzysz w Boga i jaką religię wyznajesz. Masz się meldować z każdego miejsca do którego pojedziesz … po jakimś czasie zaczynasz zauważać, że chcą korzystać z innych aplikacji czy stron musisz zalogować się poprzez konto narodowej bazy danych PIS. Co Ty na to ? Prawdopodobnie wielu z Was zaczęłoby czuć się niespokojnie … zaczęlibyście psioczyć na internetowych forach, że prezes Kaczyński chce naruszyć Waszą prywatność, próbuje Was zniewolić, kontrolować Was i represjonować kiedy tylko zrobicie coś nie tak jak PIS-owski światopogląd nakazuje. A teraz Ty, który nienawidzisz lewactwa – wyobraź sobie, że dzieje się to samo, tylko wprowadza to Donald T. ze swoją Platformą albo Ryszard Nowoczesny. Czy na życzenie rządu, nieważne prawicowego czy lewicowego, zgodziłbyś się udostępniać te wszystkie dane osobiste? Rozumiem, że bez wahania i protestów biegniecie do swoich komputerów zakładać konto … ?

Ok, dość podziałów na PO i PIS, i dość przymusów … wyobraź sobie taką samą sytuację tylko, że tym razem jest to całkowicie dobrowolne, darmowe [ i zawsze będzie 😉  ] … i co najważniejsze nie jest dziełem ani PIS-u, ani PO, którzy mogliby Cię w ten sposób kontrolować. Możesz dodawać znajomych, chwalić się jaką masz świetną nową pracę, że byłeś na wakacjach w Meksyku, i że masz nowy super samochód … możesz też pokazać swoim znajomym jakie masz przekonania polityczne i religijne … i wiele, wiele innych. Miliony użytkowników, miliony danych, Twoje kontakty, Twój majątek, Twoja rodzina, Twoja religia – wszystko co możesz ewentualnie chcieć wiedzieć o milionach ludzi na całym świecie w zasięgu jednego kliknięcia.

Tak to Facebook – największa baza danych o ludziach jaka może być i to bez przymusów, przesłuchań, śledzenia, wypytywania znajomych itd. wszystko dobrowolnie i bez najmniejszych nakładów finansowych. I nie trzeba się przejmować, że Twoje dane ma Jarosław czy Petru bo to wszystko w rękach yyyy no tego …. TAK! Obcego mocarstwa – USA będącego w rękach żydowskich rodzin, zarządzających największymi bankami światowymi jak np. Rothschildowie czy Rockefellerowie …

Gdzie tam mocarstwa … to tylko młody chłopiec Zuckerberg bawił się na uniwersytecie i z przypadku został milionerem i stworzył największą kopalnię wiedzy o obywatelach całego świata … przecież widziałem „Social Network” … to nie może być tajny projekt rządowy, podstępnie za darmo i dobrowolnie, mający na celu kontrolować jak najwięcej ludzi na całym świecie zgodnie z żydowsko – banksterską filozofią New World Order …

No cóż, to tylko kolejna teoria spiskowa – Wam zostawiam do oceny czy Facebook to tylko kolejny „American Dream” albo jak kto woli „Od zera do bohatera”, czy może Zuckerberg to tylko pionek podstawiony ludziom, z dorobioną historyjką, by nie połapali się o co tak naprawdę toczy się gra i jakie jest drugie dno tak ładnie nazwanego „portalu społecznościowego”.

PS. nie jest oczywiście tajemnicą, że …

„Zuckerberg urodził się w rodzinie żydowsko-amerykańskiej…”

                                                                                         – źródło Zuckerberg Wikipedia

Po więcej z kategorii NWO zapraszam na CZIP – znamię bestii ?

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Czy Facebook naprawdę jest dziełem Zuckerberga ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s