„Radny kradnie, a cała reszta na dnie!!!”

Afera reprywatyzacyjna w mieście Warszawa – w stolicy, w sercu Polski! Kolejne machloje działaczy PO wychodzą na jaw! Jak głęboka jest ta studnia? Ile spraw jeszcze nie ujrzało światła dziennego? Ile nigdy nie ujrzy? Jaka jest granica tolerancji społeczeństwa, które musiało nauczyć się żyć tzw. od pierwszego do pierwszego, żeby przeżyć? Równocześnie patrząc jak prominentni działacze partii zwanej, paradoksalnie Platforma OBYWATELSKA, okradając Nasz kraj i obywateli właśnie, wzbogaca się kosztem społeczeństwa. Patrzymy jak rośnie ich pycha i buta i poczucie bezkarności …

bieńkowska2KIDAWA BŁOŃSKA MEM(powyższe grafiki pochodzą z mojego postu Czego Broni KOD polecam tym co mają krótką pamięć)

Zmieniła się władza i co … ? Miało być tak:

A jak jest?

Wszystko pięknie … tylko ja się pytam: Co dalej? Czy będzie coś więcej niż tylko piękne słowa wypowiadane publicznie, żeby społeczeństwo klaskało nowej władzy?

Jeszcze raz przypominam jeden z moich wcześniejszych postów Tak Wyglądały Rządy PO … i co? Przeminęło z wiatrem ?

 AFERY PO

Gdzie są teraz Ci ludzie, odpowiedzialni za te wszystkie przekręty i manipulacje? Czy B. Komorowski został oskarżony o cokolwiek po uniewinnieniu Wojciecha Sumlińskiego? (o czym również już pisałem NOWOCZESNE związki z PRO CIVILI oraz Czego broni KOD ?) Gdzie obiecane ujawnienie aneksu do raportu o likwidacji WSI? Co się dzieje z bohaterami tych wszystkich afer? Z panem Seremetem, panem Sienkiewiczem, z panem Nowakiem, z panią Bieńkowską, z królem Europy Donaldem Tuskiem i wielu, wielu innymi? Czy przestali chodzić w drogich, markowych ubraniach, czy przestali się wozić limuzynami? Czy ponieśli konsekwencje?

„… Ja, jeśli ukradnę – idę do więzienia
Wy możecie nawet zabić, nic to nie zmienia …” – Kazik Staszewski – „Odrzuć to”

Czy poniesie konsekwencje prezydent Warszawy HGW i inne osoby zamieszane w tą sprawę?Kwaśniewski Kalisz Pitera

Tusk Sprząta

Bo widzicie, o ile #DOBRĄ ZMIANĄ było nie wybranie, ponownie PO jako partii rządzącej, na co argumentów przybywa, wraz z wychodzącymi na jaw przekrętami. O tyle niekoniecznie #DOBRĄ ZMIANĄ, jak się okazuje było zaufanie społeczeństwa, że jedyną właściwą drogą jest PIS. Zaufanie wyrażone w głosowaniu, w którym co trzeba zaznaczyć i co także jest tragedią Polski – wzięło udział tylko 50% społeczeństwa. Bo oto w sieci ostatnio pojawił się taki bilans:

14183917_10209259080468159_1757653491797442312_n

Nie rozumiem dlaczego, jeżeli (upraszczając) połowa społeczeństwa ma dość rządów PO, a druga połowa uważa, że PIS też nie będzie dobrze rządziło krajem, to mimo wszystko nasze głosy rozkładają się na PIS i PO ?! Najświeższe sondaże podają w czołówce poparcia: PIS – 29%, na drugim miejscu .Nowoczesna – 19%, na trzecim wciąż PO – 17%. (dane z 27 sierpnia 2016 IBRiS) Czy jest jakaś logika w tym poczynaniu? Czy tak ciężko jest Polakom zrobić sobie przysługę nawzajem i pozbyć się ich wszystkich? Czy tak trudno uwierzyć, że inne partie i komitety, z obywatelskimi projektami włącznie, mają szansę wejść do sejmu i objąć rządy? Jedyne co musimy zrobić to przestać wierzyć, że wybór jest tylko między PIS a PO, bo reszta i tak nie ma szans na wygraną i tylko zmarnujemy nasze głosy! Tak Wam wmawiają właśnie ci, którzy teraz siedzą na sejmowych stołkach, pobierają swoje diety, nic dla Was nie robią a Wy im płacicie z własnych pieniędzy i nie jest to najniższa krajowa! Czy Polacy potrafią odebrać władzę partiom, które zamiast jednoczyć Polaków dzielą ich nieustannie, a w efekcie nic się nie zmienia. Czy naprawdę łatwiej nam obrzucać się mięsem … Ty pisowcu, Ty lewaku … ?! Mam nadzieje, że do przyszłych wyborów ta idea zdąży rozkwitnąć w sercach Polaków. Do tego jednak jest potrzebna Wasza pomoc … Udostępniajcie!

„… Tak! Żelazne prawo oligarchii
Kto władzę ma, najpierw o nią się martwi …” – Kazik Staszewski – „Odrzuć to”

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “„Radny kradnie, a cała reszta na dnie!!!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s