Nowe Państwo Podziemne – To Już Się Dzieje !

Zapewne niektórzy z Was słyszeli o panu Kijowskim, który zamierza budować państwo podziemne. Wszystkim, którzy skojarzyli nagłówek z tym faktem, mówię: Nie, to nie będzie prześmiewczy tekst na temat czołowego działacza KOD.

Sprawa jest zupełnie prawdziwa, poważna i leży w interesie Nas wszystkich – obywateli Polski. W moim poprzednim tekście Radny Kradnie … pytałem, kiedy tzw. #DOBRAZMIANA, planuje pozamykać – to chyba odpowiednie słowo – sprawy poprzedniego rządu? Oczywiście pytanie stawiałem retorycznie, ponieważ pomimo, że na jaw wychodzą nowe przekręty, nikt nie ma postawionych zarzutów, wobec nikogo nie toczy się żadne postępowanie, nikt nie utracił dobrych państwowych stołków … itd. Jest jak było, czyli pomimo zmiany rządu dalej mamy sytuację „… radny kradnie, a cała reszta na dnie…”.

Ale do sedna – jest nadzieja, jest szansa i to bardzo realna! Ci, którzy znają moją teksty wiedzą, że nawoływałem do wielkiego pojednania w tzw. obozie anty systemowym Apel …. Co z tego wyszło każdy widzi, natomiast jest postać, która jeszcze przed wyborami bardzo się oto starała lecz mimo wysiłków, chyba tylko pan Grzegorz Braun w ogóle zainteresował się tym tematem. Postać ta już od dawna pracuje nad wielkim przebudzeniem Polaków i pomimo iż środowisko anty systemowe nie potrafi sił zjednoczyć, On wciąż walczy. Jest autorem pomysłu stworzenia obywatelskiej listy do sejmu oraz internetowej telewizji mającej na celu wybudzenie Polaków z letargu, z uśpienia, z niewiedzy bądź zobojętnienia na Polskie sprawy. Wygląda na to, że ani Korwin, ani Braun, ani Kukiz, ani Kowalski, ani Winnicki, ani Bosak … tylko KONRAD DANIEL, może Polaków pojednać. Konrad Daniel z #PODZIEMNATV , jest moim faworytem na urząd prezydenta, a może i lepiej byłoby na premiera Polski. Jest osobą posiadającą praktyczną wiedzę i realne spojrzenie na to co dzieje się wokół Nas. Ponadto jest jednym z Nas! Osoba, która wierzy, że typowy Polak to nie jest ten hejter od bluzgania wulgaryzmami na internetowym forum. Konrad Daniel wierzy, że dla Polski jest nadzieja, że typowy Polak jest w głębi dobrym człowiekiem „stworzonym na podobieństwo Boga”, które przejawia się poprzez dobro i miłość i chęć do niesienia pomocy potrzebujemy, wspólnie z innymi Polakami, pomimo drobnych różnic.

Konrad Daniel ma realny pomysł jak odzyskać Polskę dla Nas zwykłych Polaków, dla obywateli. Na przykładzie poruszonym w powyższym materiale filmowym, pokazuje Nam, że Polacy potrafią grać do jednej bramki w słusznym celu. Panie i Panowie, Polacy można ten kraj odzyskać i doprowadzić do stanu, o którym mówi konstytucja:

„Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.” – głosi pierwszy punkt czwartego artykułu konstytucji …

… i dalej czytamy: „Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.”

Jak jest każdy widzi, dlatego tymczasowo musimy utworzyć „Państwo Podziemne”, zgodnie z nazwą pochodzącą od tytułu #PODZIEMNATV, której inicjatorem jest Konrad Daniel. Zachęcam więc do odwiedzania i rejestrowania się na stronie http://1polska.pl/. Na stronie tej zapoznacie się z priorytetami zmian jakie należy wprowadzić, dowiecie się także kto już poparł tą idee  … między innymi: Grzegorz Braun, Wojciech Sumliński, Marek Jakubiak z Kukiz’15 i oczywiście sam Konrad Daniel.

Mam świadomość, że post ten napisany jest w formie „tuby propagandowej” i hasło „Państwo Podziemne” ma charakter sloganu, mającego promować tą ideę ale zgodnie z mottem tego bloga „Nie chcę byś myślał tak jak ja, chcę żebyś myślał sam!”, zachęcam – obejrzyjcie kilka odcinków #PODZIEMNATV i oceńcie sami.

Pamiętajcie jednak NIE MUSIMY głosować na PO (.Nowoczesna) albo PIS, możemy się zjednoczyć i wyrzucić z rządu wszystkich, którzy Nas dzielą! Na ich miejsce wprowadzić Nas samych, czyli zwykłych obywateli – to jest MOŻLIWE, ale musimy przestać wierzyć tym, którzy siedzą dziś na państwowych stołkach i wyciągają dla siebie pieniądze z Naszych kieszeni, nie dając Nam w zamian NIC!

Do następnych wyborów mamy trochę czasu – Niech ta idea rośnie! Jeśli Was przekonała – podzielcie się nią!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s