Gangrena toczy Polskę i świat! 

Dzis zacznę od Kolonko – Kto widział to wie co jest grane, kto nie widział – 16 minut chyba znajdziecie?

Poniekąd to co mówi w tym materiale pan Mariusz bardzo jest bliskie temu, o czym pisałem w moim poprzednim poście Co złego jest w Biblii ? Od bardzo dawna „możni tego świata” pragną zepsuć ludzkość, pozbawić ich kręgosłupa moralnego lub przynajmniej go skrzywić. Biblia i chrześcijaństwo działają w dokładnie przeciwnym kierunku. Czarno na biało nazywają zło – ZŁEM! W różnoraki sposób media, film czy sztuka próbują więc wszystko co z chrześcijaństwem jest związane przedstawić w złym świetle. Nie zawsze jest to w sposób bezpośredni – przeciwnie, zazwyczaj odbywa się to w sposób nie zauważalny. Przyzwyczaja się Nas do obrazów, w których znieważa się symbole religijne, poprzez serwowanie Nam ich na codzień. Po jakimś czasie Nasz umysł przyzwyczaja sie do tego i nikt juz nie dostrzega nic złego, kiedy granice zostają nie tylko naruszone ale również kiedy są grubo przekraczane. Do tego wszelkie instytucje wyznaniowe są przedstawiane jako te, które chcą nam zmącić umysł, ograniczyć nasze swobody a przy okazji wyciągnąć od Nas trochę pieniędzy. W efekcie masa ludzi dziś staje w obronie np. takich patologii, o których wspominał w swoim materiale Mariusz Kolonko.  Ludzie zmanipulowani w ten sposób nie tylko nie widzą nic złego w scenach typu: wyciąganie z krocza kobiety krzyża lub flagi narodowej, nie widzą nic złego w wytykaniu flagi Polski w odchody. Ludzie z tak wypaczoną moralnością bronią takich zachowań nazywając je np. sztuką lub wolnością słowa. I tu właśnie widać skale sukcesu tego masowego ogłupiania ludzi, zaburzania rozeznania między dobrem, a złem.

Czy jesteście wierzący czy też nie – nie zmienia to faktu że zło toczy walkę z dobrem tu na ziemi. Nie odbywa się to tylko poprzez walkę z chrześcijaństwem – to jest walka na każdej możliwej płaszczyźnie. Tak samo jest z homoseksualizmem, nagością i pornografią. Kiedyś nasze społeczeństwo piętnowało nieprawidłowe zachowania w tej sferze – było oczywiste, że jest to patologia. Dziś patologia stała się normą – o zgrozo! Nawet więcej! Ludzie usprawiedliwiają to wolnością, tolerancją itp. W mediach i filmach normą jest nagość i homoseksualizm. Dziś nikogo to już nie bulwersuje. Mało kto zwracał uwagę na proces, który do tego doprowadził ale to właśnie było stopniowe, pośrednie oswajanie z takimi obrazami. Dziś prawie każdy serial musi mieć homoseksualnego bohatera bo inaczej byłby niepoprawny. Wszystko to ukrywa się pod przykrywką pięknych frazesów typu równość, tolerancja, demokracja, wolność i mało kto dostrzega, że czerń zaczyna przechodzić w biel, a granice między tym co dobre a złe zacierają się. Tak zmanipulowane społeczeństwa ścierają się ze sobą, a szeroko rozumiane elity pasożytują bezkarnie na społeczeństwie rozbitym i niezdolnym do przeciwstawienia się prawdziwemu zagrożeniu/złu. Dokładnie o tym samym procesie mówił Mariusz Kolonko – ważne jest jednak pytanie, które zadał – czy jest jeszcze ktoś kto się temu wszystkiemu przeciwstawi?

Podobny schemat zastosowano podczas prywatyzacji więzień w USA. Tu wykorzystano przemysł muzyczny – rap i hip-hop miały promować gangsterski styl życia jako wzorzec do naśladowania, jako wzór męskości. Miało to na celu rozpowszechnienie przemocy oswojenie z tym społeczeństwa – tylko po to by więzienia się zapełniały, a prywatni właściciele bogacili się w szybkim tępie. Dla tych, którzy chcieliby się zagłębić w ten temat odsyłam do anglojęzycznego tekstu Sekretne spotkanie….

Jak widzicie ten schemat, o którym wspominał Mariusz Max Kolonko, stosowany jest i co gorsza, sprawdza się na wielu płaszczyznach. Ktoś kiedyś powiedział, że do zwycięstwa zła potrzebna jest tylko obojętność ludzi dobrych – i to właśnie z Nami robią – przyzwyczajają, a kiedy już nie reagujemy … wtedy robią z Nami co chcą.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Gangrena toczy Polskę i świat! 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s