POLAKU ! To amnezja czy głupota ?! czyli „Panowie policzmy głosy” v.2.0

Kilka pytań do publiczności – odpowiedzcie sami przed sobą:

Jak nazwiecie człowieka który mówi (obiecuje) jedno, a jego czyny później świadczą o czymś zupełnie przeciwnym? Komu służy takie działanie? Kiedy człowiek mówi ludziom najpierw, że podnoszenie podatków jest złe, a kiedy już zostanie wybrany – to co wcześniej złem nazywał zaczyna wprowadzać w swojej ojczyźnie, swoim obywatelom !? Komu służy taka postać? Swojej ojczyźnie czy swojemu portfelowi? Jak w ogóle to się stało, że ten pan zaszedł tak daleko?  Jak do tego doszło, że są w Polsce ludzie, którzy są dumni z tego, że ten pan został ponownie królem europy? Naprawdę jesteście dumni z tego jak Was Tusk wydoił a potem wyemigrował doić resztę Europy?

Czy naprawdę jesteśmy narodem głupców, którym wystarczy powiedzieć, że „Kaczogród” i „Katoland”cofnie nasz kraj w rozwoju, żebyśmy wybrali sobie na najwyższe stanowiska ludzi, którzy Nas łupią, oszukują bezczelnie od samego początku, a my się cieszymy, bo możemy bez paszportu do Niemiec pojechać i usuną ciąże kiedy mamy za małe mieszkanie ? To jest Polska wolność i to jest ta możliwość wyboru, o którą dziś co poniektórzy sądzą, że walczą na ulicach Polski ?!!!!!

Tusk całą swoją karierę od początku aż po dziś dzień budował na kłamstwach i oszustwach – pamiętacie jak PO doszło do władzy? Pamiętacie akcję 4 x Tak?

Mało ?! Chcecie więcej ?! Ktoś mi kiedyś powiedział, że PO jednak miało więcej szacunku do ludzi i bardziej się z nimi liczyli niż rząd Kaczyńskiego … Naprawdę?!

Więc najważniejsze pytanie do Was brzmi: To amnezja? Czy głupota?

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s