Czy są jeszcze seriale dla hetero?

Możecie mnie nazywać homofobem ale to nie prawda. Chodzi o to, że nie chcąc oglądać scen „homoseksualnej miłości” człowiek musi zrezygnować z telewizji. Widzicie, od lat w mediach, w serialach, w filmach pełnometrażowych, trwa homoseksualna propaganda. Problem w tym, że już chyba nikt na to nie zwraca uwagi, co oznacza że propaganda działa bardzo sprawnie.

Jako fan filmów z akcją osadzoną w średniowieczu próbowałem oglądać serial „Gra o tron”. Już w pierwszych odcinkach, twórcy serwują nam bogactwo scen seksualnych zahaczając nawet o klimaty kazirodztwa. W innym bardzo popularnym serialu „The walking dead”, na etapie, w którym przestałem oglądać, można było już oglądać rozwijający się wątek zakochujących się w sobie dwóch pań. Zacząłem też oglądać „Mr Robot” – zapowiadał się ciekawie ale nie musiałem długo czekać na bogato przedstawioną scenę łóżkową, gdzie mąż zdradzał żonę z innym panem. W „Grey’s anatomy”, który oglądam z moją żoną, na stałe wpisał się wątek z lesbijską parą wychowującą dziecko. Dodatkowo często w różnych odcinkach pacjentami są osoby homoseksualne. Można by tak wymieniać długo lecz chyba prościej byłoby podać tytuły nie promujące zachowań homoseksualnych. ( Jeśli znacie jakieś dobre seriale nie zawierające takich treści zachęcam do wpisywania w komentarzach ). Jednak największego szoku doznałem gdy jako fan komiksów postanowiłem przetestować serial „Gotham”. Okazało się bowiem, po tylu latach, że nie znałem bohaterów serii z batmanem tak dobrze jak myślałem. Nie wiedziałem, że Pingwin miał skłonności homoseksualne i czuł miętę do pana Zagadki – a to już jest ewidentnym zmienianiem, opowiedzianej już przecież historii, tak aby wpisywała się w tęczową rewolucję.

Powiecie że przesadzam? To ja zapytam: Czy to co napisałem nie jest niczym innym jak tylko promowaniem dewiacji? Czy uważacie, że są to właściwe dla młodzieży wzorce, czy spokojnie pozwalacie by Wasze dzieci to oglądały, oswajały się z tym i traktowały jako coś naturalnego? Nie zrozumcie mnie źle – bądźcie gejami czy lesbijkami – nie moja sprawa ale czy są to wartości i wzorce tak korzystne dla społeczeństwa, że należy je promować na taką skalę? Najgorsze, że wielu ludzi nie dostrzega co się dzieje. Dziś wręcz modne staje się być gejem! Tradycyjny model rodziny zostaje zrównany z partnerstwem osób o tej samej płci, pod przykrywką pięknych haseł jak wolność i równość. A ja pytam: Czy naprawdę uważamy, że mama, tata i dzieci to taka sama wartość jak mama, mama i dziecko?

Powiecie, że prezentuje tu zacofane, moherowe spojrzenie na coś zupełnie naturalnego? Owszem Biblia nie pochwala homoseksualizmu i jest to jeden z najcięższych grzechów. Nie znaczy to, że mamy takich ludzi piętnować czy traktować gorzej. Biblia nakazuje nam szacunek także wobec takich ludzi, jedyne działanie jakie możemy podjąć to „napominanie jak brata”.

Sedno problemu nie polega na tym, że ktoś jest homoseksualistą – tacy ludzie istnieją, zawsze byli i będą – nie nam ich oceniać i w żadnym razie nie  próbuję tego robić. Pytam tylko czy to aby nie poszło za daleko? Czy nie wpisuje się to w teorię, o której pisałem w poście Gangrena toczy Polskę i świat!  w oparciu o materiał Mariusza Max Kolonko?

Znajdą się pewnie tacy, którzy zlinczują mnie za użycie nazwy „dewiacja” ale czy nie właśnie tym jest homoseksualizm? Nawet nie wyznając wartości chrześcijańskich, nie można zaprzeczyć temu, że świat kręci się już tak długo tylko dlatego, że wszelkie stworzenie  rozmnaża się i wzajemnie wypełnia swoje zadanie jako element ekosystemu – mężczyzna spotyka kobietę i dają nowe życie – i to jest normalne i naturalne! Czy gdybyśmy wszyscy byli tak „normalni” jak normalne są pary o tej samej płci, to czy ludzkość by w ogóle dziś jeszcze istniała ?

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Czy są jeszcze seriale dla hetero?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s