Sikorski ratuje moralność Polski !

Jak widać pan Sikorski nie może się pogodzić z gasnącą sławą. Wywołał więc burzę, na portalach społecznościowych, na temat 3 mln zł z ubezpieczenia, jakie Marta Kaczyńska otrzymała po katastrofie w Smoleńsku.  Jak zapewne wiecie pan Radosław napiętnował publicznie, moralność Marty Kaczyńskiej za to, że przyjęła odszkodowanie za wypadek, a nie zamach. W necie pojawiła się fala krytyki w stronę M. Kaczyńskiej i tu nasuwa mi się: „Któż jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem”. Pytam więc wszystkich tych, którzy skorzystali z okazji, by wzorcem wielkiego moralizatora Radosława Sikorskiego, skrytykować cokolwiek, co powiązane jest z partią PIS i jej prezesem: Ilu z Was po stracie obu rodziców w katastrofie lotniczej ODMÓWIŁOBY PRZYJĘCIA ODSZKODOWANIA?

Po drugie za czyich rządów (kto) jest odpowiedzialny za to, że katastrofę tą sklasyfikowano jako wypadek, a nie zamach? Kto po katastrofie latał do Rosji w tej sprawie? Marta albo Jarek Kaczyńscy, czy Ewa Kopacz i Donald Tusk? W jaki więc inny sposób Marta Kaczyńska mogła odebrać jakiekolwiek ubezpieczenie skoro koledzy Radka moralizatora Polski, zadbali by było to możliwe tylko z tytułu wypadku, a nie zamachu? A może kręgosłup moralny Radosława Sikorskiego sugeruje Nam, że Marta Kaczyńska w ogóle nie powinna w tych okolicznościach przyjąć odszkodowania? Że tak by było honorowo tak? I pan Sikorski na pewno jako pierwszy by się w takiej sytuacji ujął honorem i nie przyjął pieniędzy? No to przypomnę jak honorowo wykształcony człowiek, polityk, osoba publiczna wyjaśniała trwonienie pieniędzy obywateli:

Sikorski

Naprawdę My – Polacy, uważamy, że ten pan powinien prawić morały komukolwiek?

Wróćmy jednak do korzeni – od czego tak naprawdę się zaczęło? Marta Kaczyńska ośmieliła się zarzucić temu światłemu człowiekowi, że nakręcił telefonem czyjeś nieszczęście po czym oddalił się i pochwalił nagraniem na portalu społecznościowym. Widać pan Sikorski pamiętał, że najlepszą obroną jest atak. Zastanówmy się jednak czy zachowanie pana Sikorskiego było godne? Nie wiemy jak każdy z Nas zachowałby się w podobnej sytuacji, nie każdy ma w sobie ten odruch i może nie każdy pośpieszyłby z pomocą. Niestety zazwyczaj w takich sytuacjach więcej jest gapiów niż niosących pomoc. Dlaczego więc mielibyśmy oczekiwać od Radosława Sikorskiego czegoś więcej? Czegoś ponad przeciętność? Czegoś co sprawi, że uznamy: Tak to jest głos moralny, który słusznie zganił córkę prezydenta Lecha Kaczyńskiego!

Niestety wygląda jednak na to, że Radosław Sikorski tylko nosi się ponadprzeciętnie … a fakty są takie, że zachował się jak gówniarz, który wykorzystał czyjąś tragedię by móc znowu zabrylować w mediach.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s