#KrukBojkot, a czarny protest.

Rafał Ziemkiewicz sprawcą bojkotu firmy KRUK! Wszystko za sprawą pogróżek jakie R. Ziemkiewicz miał otrzymać od wyżej wymienionej firmy, za „działanie na szkodę wizerunku firmy”. W jaki sposób redaktor miał to niby robić? Ano tak:Przybysz

Źródłem całego tego zamieszania było, wątpliwe uhonorowanie Natalii Przybysz przez „Wysokie Obcasy”, dodatku do GW, tytułem SUPERBOHATERKI ! Co ma do tego firma KRUK? To, że jest jednym ze sponsorów w/w imprezy. Nie wiem jak Wy ale jedyne co w ostatnim czasie słyszałem o Natalii Przybysz to to, że dokonała aborcji z powodu za małego mieszkania. I teraz pytanie: Czy Polacy NAPRAWDĘ UWAŻAJĄ, że ten wyczyn jest SUPER i BOHATERSKI? Rozumiem, że pani Przybysz powiedziała prawdę i to jest jak najbardziej dobre ale czy z samego tego powodu należy ją tak wyróżniać? Chyba, że jest coś o czym nie wiem, a pani Przybysz dokonała i naprawdę zasłużyła na postrzeganie przez polskie społeczeństwo  jako BOHATERA!? Jako wzoru do naśladowania!?

Czy można więc powiedzieć, że firma KRUK przyczyniła się do promocji i pochwały aborcji z powodu małego mieszkania? Fakty wskazują, że TAK! Czy w takim razie pan Ziemkiewicz kłamie? Oczywiście NIE! Jeśli byłaby to informacja nieprawdziwa – wtedy jak najbardziej można tu mówić o psuciu wizerunku. Ale żeby karać ludzi za mówienie prawdy tylko dlatego, że może to narazić, jakąkolwiek firmę na straty wizerunkowe lub materialne – to już jest PATOLOGIA!

Kolejną sprawą jest fakt, że „Wysokie Obcasy” tą nagrodą STRZELIŁY W KOLANO całemu feministycznemu środowisku i osobom uczestniczącym w „czarnym proteście”. Widzicie, w czasie czarnego protestu, zwolennicy aborcji argumentowali, że nie można zmuszać kobiet by rodziły dzieci chore, nierozwinięte prawidłowo lub takie które umrą w kilka minut po porodzie, wrzucano do tego worka także ofiary gwałty itd. tymczasem na piedestale postawiono kobietę, która usunęła dziecko bo mieszkanie było za małe. I jak po nagrodzeniu Natalii Przybysz ktokolwiek miałby dalej wierzyć, że w całym tym czarnym proteście chodzi o jakiekolwiek szlachetne wartości jak prawo do wyboru itp. To samo środowisko, które tak zasłaniało się pięknymi wartościami nagle jako swojego bohatera wybrali mamę, której dziecko nie dostało szansy na życie bo uznała, że będą mieli za mało miejsca !!! Czy rozumiecie co się tu stało? Niestety ale wychodzi na to, że cały ten bałagan z zakazem aborcji, był jedynie rozdmuchany by zbijać polityczny kapitał przez opozycje, by pokazać światu i Polakom jak straszne są rządy PIS-u i jak wielu ludzi wychodzi protestować przeciwko temu co robią, jednocześnie starając się by nikt się nie zorientował, że to nie był projekt PIS-u.

Znowu ludzie zostali zmanipulowani przez polityków i media do rozegrania gry politycznej, gdzie od początku, wcale nie chodziło ani o dobro kobiet ani dzieci. Znowu dobro zostało przemieszane ze złem i postawione na równi  przez co kręgosłup moralny społeczeństwa został skrzywiony, o czym pisałem tu: Gangrena toczy Polskę i świat.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “#KrukBojkot, a czarny protest.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s