„Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili”

 

AKTUALIZACJA  28 czerwca 2017:

Z przykrością załączam materiał z reakcją prezesa klubu Kukiz”15 na próbę zwrócenia uwagi na omawiany tutaj problem, adopcji polskich dzieci za granicę:

W tym samym czasie posłanka z tego samego klubu zamieszcza takie posty:

Chrobak.jpg

Nie wiem jak ma się jedno do drugiego, ale jako wyborca tegoż klubu czuję się odpowiedzialny do wyrażenia swojego niezadowolenia i niezrozumienia takiego stanu rzeczy !!!

——————————————————————————————————————————–

 

AKTUALIZACJA 11 czerwca 2017

 

Z tego miejsca chciałem podziękować panu Marcinowi Rola z wRealu24 za podjęcie tematu. Jakiś czas temu przy okazji sprawy Polki, która zginęła w Egipcie, wrzuciłem w komentarzu na profilu pana Marcina informację o tym procederze – nie wiem czy to wpłynęło na powstanie tego materiału, tak naprawdę nie ma to znaczenia. Może w końcu coś się ruszy. Poniżej wklejam w/w materiał może będzie przydatny dla prokuratury, która miała problem ze znalezieniem informacji na ten temat. Proszę również o kontynuowanie rozpowszechniania tej informacji, ponieważ pomimo, że coś drgnęło to proceder dalej trwa! Film ten nie załatwia sprawy, a jedynie przybliża Nas do celu jakim jest zwrócenie uwagi Naszych władz i uratowanie polskich dzieci od tragicznego losu.

———————————————————————————————————————————-

AKTUALIZACJA: 7 czerwca 2017

Ciąg dalszy sprawy sprzedawania za granicę polskich dzieci z domów dziecka.

Po moim zgłoszeniu do prokuratury, do prezydenta i kilku polityków – nie dostałem żadnej odpowiedzi i nikt się ze mną nie skontaktował w tej sprawie. Prokuratura, postanowiła zamiast tego odwiedzić mój dom rodzinny. Z relacji rodziny wynika, że nie wiedzą o co mi chodzi bo filmu nie potrafili znaleźć.

W takim razie śpieszę z pomocą prokuraturze i wklejam kolejny materiał filmowy gdzie pan Paweł Bednarz opowiada o całym procederze. Właściwa treść od czasu 5:56.

Jednocześnie przypominam i nawołuję do nagłaśniania tej sprawy. Piszcie zawiadomienia do polityków, na których głosowaliście, zgłaszajcie na policję i prokuratury. Musimy wywrzeć społeczny nacisk na tych, którzy są władni by zareagować i zatrzymać ten proceder! Niech te dzieci wiedzą, że pomimo iż nie mają\nie znają swoich biologicznych rodzin to Naród Polski jako jedna wielka polska rodzina nie zapomina troszczyć się także o tych polskich obywateli jakimi niewątpliwie są dzieci z domów dziecka w całym kraju!

AKTUALIZACJA: 31 maja 2017

Niestety materiał filmowy, który zamieściłem tu pierwotnie, został usunięty z nieznanych mi przyczyn. Odnalazłem jedynie krótki fragment więc wklejam tutaj by było wiadomo o co chodzi.

Więcej materiałów na ten temat można wyszukać w serwisie Youtube, wpisując chociażby imię Paweł Bednarz – postać może wydawać się niektórym kontrowersyjna, jednak jeśli ma rację w sprawie tych dzieci to nieważne kim on jest, nie chodzi o pomoc temu panu tylko bezbronnym, polskim dzieciom! Wciąż można korzystać z wzoru zawiadomienia zamieszczonego poniżej.

—————————————————————————————————————————————-

Sprawa wygląda niewiarygodnie, jednak czy możesz mieć pewność, że to nie jest prawdą? Pozwólmy więc by odpowiednie organy zbadały tą sprawę. Nic nam się nie stanie jeśli wykonamy prostą czynność, nie zabierającą dużo czasu, zgodnie z instrukcją, zawartą w tym materiale od 33 minuty. Jeżeli jednak jest to prawdą kolejnym dzieciom grozi niebezpieczeństwo. Jeśli sprawa jest fikcją, nic nie stracimy lecz jeżeli jest coś na rzeczy, a My nie zrobimy nic, to stajemy się współodpowiedzialni za los tych polskich dzieci! Nie mają one rodzin, które będą ich szukać i dopytywać co się z nimi dzieje. Apeluję więc o rozpowszechnianie tego materiału by jak najwięcej osób wywarło nacisk na policję, prokuraturę i świat polityki, by wstrzymano wszelkie adopcje zagraniczne do czasu wyjaśnienia sprawy i upewnienia się, że dzieci te są bezpieczne. Pod materiałem filmowym zamieszczam przykładową treść maila, jakiego każdy z Nas może wysłać do policji, prokuratury w swoim okręgu, do polityków czy dziennikarzy. Jeśli będzie duży nacisk, ktoś w końcu musi zareagować. Nie bądźmy obojętni!

Zawiadomienie o

Dziękuję.

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “„Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s