Kukiz, Kowalski, Braun, Korwin … DO TABLICY !!!

Takich ludzi, jest oczywiście więcej niż w tym nagłówku: są panowie Bosak i Winnicki, pan Ziemkiewicz, pan Wilk, pani Ogórek … można by wymieniać długo. Wszyscy oni wypowiadają się w podobnym tonie – o konieczności prawdziwego i ostatecznego rozliczenia się z komunizmem, o nie przyjmowaniu imigrantów i generalnie o niepoddawaniu się unijnym niedorzecznościom. O konieczności zmiany konstytucji, może ordynacji wyborczej. Uproszczenie podatków, zmiana prawa, a właściwie napisania go od nowa. Wszyscy oni tak pięknie mówią o Żołnierzach Wyklętych, Piłsudskim, Polsce Walczącej, Powstańcach, Husarii …  Kiedy słucham ich wypowiedzi to myślę sobie: „Jest jeszcze nadzieja dla Polski. Jeszcze będzie dobrze w kraju nad Wisłą”.

KKKB

Kiedy jednak przyjrzeć się bliżej dostrzegam, rodzące się nowe „twory” jak stowarzyszenie Endecja, stworzone przez pana Ziemkiewicza i środowisko związane z Kukiz’15, pan Braun ma swoją Pobudkę z hasłem „kościół, szkoła, strzelnica, mennica”, pan Kowalski z panem Chojeckim skupili się na swojej „Idź pod prąd”, pan Winnicki zrezygnował z klubu Kukiz’15 …. i co z tego? może ktoś zapytać.

Każdy z tych „liderów” ma swoją grupę fanów, osób, do których potrafił dotrzeć i zachęcić do wspólnego działania, na rzecz budowy nowej, prawdziwie wolnej i niepodległej Polski. I tu padło słowo klucz: „WSPÓLNEGO”. Panowie i panie, nie łudźmy się nie będzie nowej, lepszej Polski bez wspólnego działania! Kukiz o Braunie wypowiada się w stylu „musielibyśmy sprawdzić czy nie jest żydożercą”, Braun natomiast wysnuwa teorie, że Kukiz to podstawiony gość …. , Kowalski to już jedzie po każdym po kolei, co zrobił Korwin, Kukizowi w trakcie debaty chyba każdy pamięta. Nie rozumiem! Wszystkim Nam chodzi o to samo, ale kiedy przychodzi do wyborów Nasze głosy tracą na sile, tracą na przebiciu bo zostają rozmienione na drobne, pomiędzy zwolenników Kukiza, Korwina, Brauna czy Kowalskiego – TAK PRZEGRALIŚMY OSTATNIE WYBORY!

Będę się powtarzał ale trudno, mogę tak bez końca. Problemem Polski jest podzielone społeczeństwo, na zwolenników PIS, zwolenników PO, tych którzy chcą zmiany – czyli kukizowcy, korwinowcy, narodowcy, … itd. oraz ludzi zrezygnowanych, bez wiary w to, że jeszcze cokolwiek można zmienić, że My jako Naród możemy tego dokonać! Ta ostatnia grupa to jest Nasza największa tragedia, gdyż jest to prawie 50% społeczeństwa – ludzie, którzy nie biorą udziału w głosowaniach! W rezultacie około 30% Polaków wybiera ludzi, którzy rządzą także pozostałymi 70%, którzy w ogóle sobie tego nie życzyli. To jest demokracja? Większość wygrywa? To jest jakaś kpina, a nie demokracja!

Polacy zostawmy „LIDERÓW”, zorganizujmy się sami bez nich, sami ruszmy do sejmu i sami weźmy władzę w swoje ręce.   — JEDNA POLSKA — dla wszystkich Polaków, bez partii, bez lidera układającego listy wyborcze. Panowie Kukiz czy Kowalski, dobrze mówią ale „PO OWOCACH ICH POZNACIE”, oni nie wydają owoców! To oni powinni dawać przykład społeczeństwu, jak należy się zjednoczyć, jak działać wspólnymi siłami, bo rozbici nic znaczymy i nic nie osiągniemy! Skoro oni nie potrafią, wszystko zostaje w Naszych rękach. Teraz to My musimy pokazać im jak wygląda współpraca! Jeśli im naprawdę zależy na odbudowie Polski i zobaczą Nasz zryw to sami do Nas dołączą i za Naszym przykładem wyciągną do siebie rękę w imię Naszego wspólnego dobra – w imię Naszego domu – W IMIĘ POLSKI.

Jest idea, o której wspominałem już wiele razy. Na stronie http://1polska.pl/ można zapoznać się ze szczegółami projektu mającego na celu, stworzenie jednej listy wyborczej do sejmu złożonej z obywateli i przez obywateli. Bez kolesiostwa, bez zapisywania się do partii, bez wpłacania opłaty członkowskiej. Bez lidera, który Ci mówi „Nie głosuj na Kukiza tylko na Korwina” albo „Kowalski jest głupi – głosuj na Brauna”.

Ty nie lubisz PIS? OK! Ja nie lubię PO. Zróbmy sobie nawzajem przysługę i pozbądźmy się obu! Jednocześnie dajmy alternatywę dla tych 50% – ludzi, którzy nie biorą udziału w wyborach. Niech zobaczą, że można zakończyć ten POPIS! Proszę Was zajrzyjcie na http://1polska.pl/, zapiszcie się, roześlijcie dalej, udostępnijcie znajomym, piszczcie do swoich faworytów by się temu projektowi przyjrzeli. Popierasz Kukiza, Brauna, Kowalskiego … ? Napisz do nich: „Słuchaj, jest sprawa! Chcesz naprawdę zmienić Polskę? Zrób to z Nami – obywatelami! Dołącz i wesprzyj Listę Obywatelską zainicjowaną przez Konrada Daniela z Podziemna.TV.

Z góry dziękuję każdemu, za każdą formę promocji Listy Obywatelskiej. Do wyborów w 2019 jest jeszcze dość czasu. Zdążymy dotrzeć do wszystkich Polaków ale MUSIMY DZIAŁAĆ RAZEM!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s