„Wolność – kocham i rozumiem.” Czyżby?!

tolerancjaWielokrotnie pisałem, że żyjemy w czasach zacierania granic i propagowania dewiacji pod przykrywką walki o wolność i tolerancję. Znaczenie tych pojęć zostało mocno skrzywione i wciśnięte społeczeństwom w nowej formie. Zostało to zrobione w taki sposób, że ludzie wychodzą na ulicę i protestują w obronie rzeczy złych, z pełnym przekonaniem, że walczą w słusznej sprawie. Niestety z całym postępem ludzkości, ewoluowały także techniki manipulacji, także całymi społeczeństwami i to na skalę globalną.

Przykłady tego obserwujemy dziś między innymi w Europie w odniesieniu do muzułmanów. Pomimo realnego zagrożenia, pomimo realnych ofiar wśród europejczyków, dalej politycy i różne organizacje próbują Nam wmówić, że to My jesteśmy tymi złymi bo nie chcemy przyjmować uchodźców. Nie Ci, którzy rozjeżdżają samochodami lub dźgają nożami i obcinają głowy ludności europejskiej są źli – My jesteśmy źli ponieważ nie chcemy tego T O L E R O W A Ć. My Polacy, za to, że nie rozumiemy tej nowoczesnej tolerancji, będziemy karani przez jakże tolerancyjną unię europejską. Wolność bowiem jest wtedy kiedy każdy muzułmanin może obciąć głowę komu chce i kiedy chce! Nie wtedy gdy suwerenny kraj chce podjąć samodzielną decyzję o tym kogo, chce gościć na swoich ziemiach! – to oczywiście ironia, żeby mnie nikt nie posądził, o takie myślenie.religia_pokoju

 

O wypaczonym pojęciu patriotyzmu też już pisałem, więc odsyłam tutaj Faszyści vs Prawdziwi Patrioci – oczami „wykształconych z wielkich miast”.

 

Nie tolerujemy też praw kobiet. Jesteśmy zacofani i nie rozumiemy też nowoczesnej W O L N O Ś C I. Wolność kobiet w sprawie decydowania o tym, czy dziecko w jej łonie będzie miało szansę spróbować żyć czy nie. Kobiety tak licznie uczestniczące i popierające „czarny protest” nosiły na sztandarach piękne frazesy o wolności, o prawie wyboru – ale dla siebie, nie dla innych. – Ja chcę mieć prawo, ale to dziecko już nie może mieć prawa, bo moje prawo jest najważniejsze. Moje ciało mój wybór, moja sprawa – tak wołały – ale ani słowa o ciele dziecka, jego prawie, by dać mu szansę spróbować przeżyć! Kobiety te zasłaniały się troską o zdrowie, zarówno kobiet jak i dzieci. Tu również wszyscy walczyli z przekonaniem, że to w słusznej sprawie. Tymczasem nagroda dla kobiety roku przypadła nie tej, która miała ciężki wybór między ryzykiem śmierci dla siebie lub dziecka, nie tej, która nie chciała skazywać swojego dziecka na życie z niepełnosprawnością czy chorobą – tylko tej, która wspaniałomyślnie „uratowała” dziecko przed życiem w zbyt małym mieszkaniu. #KrukBojkot, a czarny protest. „Po owocach ich poznacie”, nie po pięknych frazesach, które noszą na sztandarach.

18838823_1498429473553148_4926589957710689829_n.jpg

Dla kontrastu proszę posłuchać świadectwa kobiety, która nie poszła na skróty, drogą nowoczesnej wolności i nie skorzystała ze swojego prawa do wyboru, natomiast dała szanse nowemu życiu. Od czasu 1:55. Dla wytrwałych polecam jednak cały materiał.

 

Kolejna rzecz – homoseksualizm. Kiedyś było dla wszystkich jasne, że jest to dewiacja i nie należy jej promować. Dziś nie znajdziemy serialu, który nie promowałby takich zachowań. Czy są jeszcze seriale dla hetero? Obecnie jest to wręcz modne ujawnić się. Jest to swego rodzaju sposób na promocję swojej osoby w świecie publicznym. Niestety także w kościele, wśród duchownych i niestety także w Polsce. Dziś nie można głośno powiedzieć, że jest to dewiacją nieważne, z której strony by na to nie spojrzeć. Czy to z punktu widzenia wiary i Biblii czy z punktu widzenia prawa natury, dla każdego logicznie myślącego człowieka, wierzącego lub ateisty – homoseksualizm nie jest czymś naturalnym i normalnym. Jednak w obecnych czasach pozwala się i również wielu Polaków akceptuje, homoseksualne małżeństwa i zaczyna coraz bardziej przychylnym okiem patrzeć na adopcje dzieci przez pary homoseksualne. Tu znowu pytam – gdzie jest to prawo dziecka, prawo do decyzji, czy chce być wychowywany przez dwóch tatów? Zmiany płci, nie tylko u dorosłych ale także u dzieci przestały Nas już szokować, stało się to N O R M A L N E – i to kolejne pojęcie, którego znaczenie zostało unowocześnione. Wielu z Nas nawet nie spostrzegło się, kiedy to co było normalne zaczęło być nienormalne. Spróbujcie dziś powiedzieć publicznie na głos, że homoseksualizm nie jest normalny. Spróbujcie dziś powiedzieć, że prawo do życia, ma także to nienarodzone dziecko. Spróbujcie powiedzieć, że w domu „porządek musi być” tak jak to zrobił niedawno T. Adamek. Uwieszą na Was psy o ile nie zawleką do sądu. Wielu z Nas nie dostrzega żadnego zagrożenia w kierunku, w jakim to wszystko zmierza. Dlatego na koniec pokażę Wam coś co mną osobiście wstrząsnęło i przeraziło. Ten film sprawił, że napisałem tego posta.

Chciałbym, żeby to, co napisałem było dla Nas wszystkim ostrzeżeniem i jednocześnie impulsem do zawrócenia z tej drogi fałszywej tolerancji, wolności i normalności. Bo owoce tej drogi ukazuje powyższy materiał i wierze, że gdzieś w środku potraficie jeszcze ocenić, czy jest to dobre czy złe. Dla mnie osobiście powrotem do normalność było studiowanie Biblii. Zachęcam więc do odnalezienia tej „książki” na Waszych półkach, odkurzenia Jej i poznania zawartości, a wtedy poznania dostąpi też Wasz rozum i Wasze serce.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s