Facebook i Wolność Słowa – NWO już tu jest!

AKTUALIZACJA:

Zaledwie 6 godzin po opublikowaniu tego posta, na moim prywatnym profilu facebook odblokował mi możliwość zamieszczania postów na profilu blogowym MRBLONDYN – przypadek ?

—————————————————————————————————————————

FIGHT

Od dawna chodzą słuchy, że facebook usuwa tzw. „like-i” i/lub posty z profili, które nie zgadzają się z poglądami, rzekomego twórcy – Zuckerberga. Dlaczego napisałem rzekomego? Rok temu zamieściłem tutaj moje rozważanie na temat tego portalu, o czym można poczytać pod tym linkiem:  Czy Facebook naprawdę jest dziełem Zuckerberga . Na początku tłumaczono to treściami zamieszczanymi na tych profilach, że to mowa nienawiści, propagowanie faszyzmu – generalnie, samo zło. Facebook jednak na tym nie poprzestał. Wkrótce okazało się, że w manifestacjach KOD, organizowanych w Polsce uczestniczą osoby znajdujące się na wysokich szczeblach, w polskiej placówce Facebooka. Facebook Polska ograniczał więc rozpowszechnianie postów i profili przeciwnych idei KOD – i tu ciekawostka – wtenczas protesty KOD odbywały się pod hasłem „wolność słowa”. Kolejny krok – Facebook nie tylko ogranicza wolność słowa, (bo trzeba już nazywać rzeczy po imieniu), na profilach osób prywatnych tzw. szarych obywateli ale również na profilach osób publicznych, organizacji prawicowych, patriotycznych itd. Wśród nich jest między innymi Mariusz Max Kolonko, który uskarżał się na masowo znikające polubienia z jego profilu facebookowego oraz w serwisie YouTube. Ostatnio natomiast szerokim echem po internecie rozniosła się wiadomość, że facebook cenzoruje także portal wRealu24, z którym związany jest pan Marcin Rola, którego osobiście bardzo szanuje za jego pracę.

Maszyna ruszyła jednak z grubej rury i ciężko teraz będzie ją zatrzymać. Już nie tylko wielkie portale i znane osobistości są cenzurowane przez pana Zuckerberga. Wygląda na to, że liberalna i tolerancyjna strona tego świata reprezentowana między innymi, przez portal społecznościowy Facebook i jego założyciela – Marka Zuckerberga – amerykanina żydowskiego pochodzenia, nie będzie już tolerowała nawet najmniejszej aktywności medialnej, która będzie reprezentowała i propagowała, poglądy odmienne od żydowskich elit światowych.

20614103_1617892371576910_1869833627_n

W ten oto sposób chciałbym podzielić się z Wami faktem, że dzień po opublikowaniu tego linka: CENZURA NA FACEBOOKu na moim profilu MRBLONDYN, ja również poznałem na czym polega wolność słowa według Zuckerberga. Wczoraj na dzień przed rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, kiedy próbowałem zamieścić post by uczcić to wydarzenie, zorientowałem się, że możliwość zamieszczania postów została zablokowana na moim profilu. Wygląda więc na to, że do szarego obywatela ma docierać tylko propaganda, która wypierze Wam mózg i sprawi, że wyjdziecie na ulicę w obronie zła bo Wam wmówią, że to wolność jest, a cała reszta to nietolerancyjne zacofane prostaki, mohery i faszyści i trzeba zrobić z nimi porządek, nie dopuścić do władzy, nie dopuścić do głosu !!! By tego rzekomego zła się pozbyć, dozwolone są wszelkie chwyty z  cenzurą, siłowym obalaniem władzy i rozlewem krwi,  włącznie. To wszystko w imię pokoju na świecie i wolności słowa. Pamiętajcie jednak „po owocach ich poznacie”, a te owoce widać już coraz wyraźniej, dla tych, którzy swoje oczy chcą otwierać.

Panowie i Panie to już nie jest teoria spiskowa ! To są fakty ! Elity tego świata mają Nas w garści i zaciskają pętle! Możecie być gejami, możecie być satanistami, możecie być złodziejami, możecie rozbijać swoje rodziny poprzez aborcje i rozwody – używajcie życia, róbcie co chcecie, nie patrzcie wstecz, bawcie się i żyjcie przyszłością, zapomnijcie o kulturze i tradycjach Waszej ojczyzny ale pamiętajcie płaćcie podatki, wpłacajcie Wasze pieniądze na konta bankierów, nie bawcie się w ten śmieszny patriotyzm, nie propagujcie tradycyjnych wartości i tradycyjnego modelu rodziny jako fundament zdrowego społeczeństwa. Bo wielki brat patrzy i mu się to nie podoba ! NOWY PORZĄDEK ŚWIATA już tu jest !!! Co z tym zrobisz ? Decyzja należy do Ciebie ale zdecyduj szybko, bo już nie ma czasu na myślenie, na rozważania czy to teoria spiskowa, czy nie! Wszystko pasuje i to się dzieje naprawdę !

„Kto ma uszy – niechaj słucha”

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s