Polska okupacja 2018

jwshdc

„Sejm przyjął ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej. Zgodnie z nią osoba, która dopuści się stwierdzenia „polskie obozy śmierci” może zostać ukarana grzywną, lub nawet więzieniem. Ustawa wywołała falę oburzenia w izraelskim rządzie i mediach. Na Twitterze pojawiły się skandaliczne wpisy, w których przekonuje się, że Polacy ponoszą część odpowiedzialności za holokaust. O zmianę przyjętej nowelizacji apelowała również ambasador Izraela podczas dzisiejszych obchodów 73. rocznicy wyzwolenia Auschwitz.” – Niezależna.pl

Do tej pory wiemy, że również w USA znalazły się osoby oburzone nową ustawą w polskim prawie. Zapewne wielu z Was ma również świadomość, że w rządzie amerykańskim zasiada  wielu Amerykanów, żydowskiego pochodzenia. Pytanie czy wiecie o tym:

plp

Jest to wykres z książki Mariusza Kolonko „Odkrywanie Ameryki”. Nie wiem na ile pan Kolonko ma rację w tej kwestii ale nawet jeśli się pomylił co do liczb, to myślę, że spokojnie możemy założyć, że Amerykanów niemieckiego pochodzenia jest dość sporo w USA. Dodając do tego tych z pochodzeniem żydowskim, daje nam to niezły procent społeczeństwa amerykańskiego. Czy powinien nas więc dziwić opór ze strony USA w kwestii NIEMIECKICH OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH? Oczywiście nie! W USA bardzo często padały sugestie o współudziale Polaków w holocauście.  Wypowiadane przez postacie zasiadające na wysokich szczeblach, takich jak np. prezydent Obama czy dyrektor FBI. Zarówno więc, Izrael jak i Niemcy ale również USA nie są tu podmiotami obiektywnie patrzącymi na polską ustawę. Są to strony konfliktu, który trwa już za długo. Niemcy przez lata próbują zrzucić z siebie tą odpowiedzialność, a Izraelowi na rękę jest ogłosić Polaków współwinnymi i chyba nikomu nie muszę tłumaczyć dlaczego. Dlatego dziś tak trudno jest się Nam Polakom uwolnić od tej łatki. Poniżej zamieszczam bardzo trafną analizę tego problemu zamieszczoną przez fb-profil Żelazna Logika: Żelazna Logika – Lata Zaniedbań .

Mogę teraz wkleić kilka memów w temacie, jak ten:

german death MRBLONDYN

… tylko co to zmieni? Tu nie chodzi o to, że Izrael się nas czepia albo USA. Problemem jest to, i ta sytuacje wyraźnie to pokazuje, że wciąż jesteśmy okupowanym narodem! Tak, pomimo rzekomego odzyskania wolności, pomimo obalenia komuny, dalej nie możemy samo stanowić o swoim kraju, dalej nie możemy wybierać sobie rządzących jakich chcemy, dalej codziennie musimy jeździć do przymusowych robót w niemieckich fabrykach żeby przeżyć kolejny dzień! Ja wiem, że niektórzy mi teraz zarzucą, że się zapędziłem troszkę. Mimo to fakty są takie, że jak nie UE to Izrael, jak nie Izrael to USA … i zawsze jest ktoś kto nam dyktuje co możemy a czego nie! Jeżeli, nazwijmy to umownie, większość Polaków wybrała PIS by rządził Polską to pozwólmy żeby rządził te 4 lata. Nie zachwyca mnie ta opcja ale po stokroć wolę tą niż by przyłączać się do demonstracji typu KOD itp. organizowanych przez niemiecki kapitał! I pomimo błędów tego rządu, ustawa taka jak ta, o NIEMIECKICH OBOZACH, rekompensuje mi wiele. Pozwalamy by o Polakach mówiono źle i mówiono kłamstwa! Wybieramy takich ludzi, którzy przepraszają w imieniu Polski za holocaust na Żydach, wynosimy na piedestał ludzi którzy robią filmy o tym jak Polacy palili chałupy z zamkniętymi Żydami w środku. Jednocześnie, jak to słusznie wskazała „Żelazna Logika”, spychamy na margines polskie bohaterstwo i odwagę w tamtych trudnych czasach. Nie tylko nie uczymy wystarczająco młodzież, o Żołnierzach Wyklętych itd., w szkołach ale wręcz przypisuje się znak Polski Walczącej neonazistom i tym podobne historie. Ja nie będę negował przypadków złych Polaków, którzy w jakimś stopniu współpracowali z Niemcami. Żydzi współpracowali w stopniu nie współmiernym ale to też nie o to chodzi. Chodzi o to byśmy zrozumieli jak od lat promuje się kłamstwa na całym świecie o Polsce, a my nie reagujemy. Dla przykładu ulotka wydana przez Żegotę w 1943.

Żegota 1943.jpg

Polak – Pilecki poszedł do Auschwitz z własnej, nie przymuszonej woli, a dziś osoby podające się za dobrych Polaków, wypisują hasztagi p***sh death camp! Czy nie wydaje Się to Wam troszkę nie na miejscu – bardzo delikatnie mówiąc? I ja nawet nie wspominam o kilku zagubionych osobnikach obchodzących urodziny Hitlera w lesie ale mówię Wam tu o ludziach, którzy robią to z premedytacja i uczuciem nienawiści do Polski i do nas Polaków. Ta ustawa jest Polsce potrzebna i na pewno będą się burzyć za granicą, na to nie powinniśmy się wcale oglądać. Pamiętajcie jednak, że ktokolwiek podający się za Polaka i mieszkający w Polsce, któremu ta ustawa nie w smak – nie dba o Polski interes. Powiedzcie mi, tak na logikę … czy jeżeli komuś bardziej zależy na promowaniu obrazów typu „pokłosie” ze sthurem, niż ustawy o której mowa, to można go nazwać patriotą? Czy takie osoby dbają o dobro swojego kraju? Czy to jest przejawem miłości do ojczyzny? W takim razie kiedy mówią nam, że chłopak z kotwicą na bluzie jest chuliganem i przestępcą to mówią to, bo tak jest, czy mówią tak bo mają w tym ukryty i nieszczery cel? Oceń sam.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s